Vydejte se na levný rodinný pobyt či pobyt pro dva. Nabízeny jsou i se slevou až 69%.

Láká vás wellness pobyt pro dva, dovolená strávená s vaší celou rodinou včetně dětí, nebo si chcete dát pořádně “do těla“ s vaší výbornou kamarádkou?

Množství relaxačních pobytů, romantických i sportovních, přináší Slevoteka.cz s velmi výraznými slevami. Stačí si vybrat lokalitu, která vás láka, zaměření pobytu a začít balit.

Nejlevnější dovolená u nás i v zahraničí

Ať už chcete zůstat u nás, nebo se raději podíváte do které ze zahraničních zemí, webové stránky Slevoteka.cz nabízí obojí. Tento slevový agregátor byl první u nás, kdo přišel s vymezením nabídky na víkendové pobyty pro dva se skvělými zážitky.

Za léta své činnosti ví, co všechno zákazníci požadují a proto je rozmanitost jejich pobytů a zájezdů velmi obšírná. Trávit svou dovolenou můžete nejen u nás, ale i v Rakousku, Itálii, na Slovensku, ve Francii a jinde.

Nejlevnějším je aktuálně pobyt ve Vysokých Tatrách v luxusních apartmánech Tatragolf Mountain Resort*** pro dva, nebo celou rodinu, na dva či více dnů. Je zlevněn o celých 69% z původní ceny. Zakoupit si jej můžete do 29. 6. 2015, nicméně pobyt lze čerpat až do 30. 9. 2015, budete mít dostatek času naplánovat si volno v práci či najít vhodný termín, který vyhovuje i partnerovi či rodině.

Krása Tater, klid i aktivní vyžití

Čeká vás tady jedinečná příroda, luxusní ubytování v jedno či dvoupokojových apartmá s balkónem nebo terasou, Wi-Fi připojením, TV, vybavením kuchyňky, ložní prádlo, ručníky i potřeby k vaření a servírování jídla. Samozřejmostí je výborný servis hotelu, chutná kuchyně i množství nápojů…

Co se aktivit týče, dopřát si lze relaxaci přímo v maserském salonu v místě nebo luxusní wellness. V balíčku obdržíte i kupony na slevu do Aquacity Poprad, Thermal Parku Vranov, 50% slevu na vstup do Aquafunparku, který se nachází v místě a nabízí mnohé vyžití dospělým i dětem.

Budete se moci vydat po mnoha turistických trasách a prohlédnout si krásy Štrbského plesa, Skalního Plesa, Zbojnickou chatu, Spišský hrad, Slovenský Národní park Pieniny, nedaleké jeskyně a další.

Prohlédněte si kompletní nabídku zájezdů a víkendových romantických pobytů pro dva. Příležitostí je tolik, že si bezesporu vyberete.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55