Jak se obléci do současných chladných dnů?

Počasí si s námi doslova pohrává, a to týden po týdnu. Zatímco začátek zimy byl poměrně teplý, nyní se její síla naplno projevuje. Pokud se podíváte na teploměr, jasně uvidíte, že teploty klesají. A to výrazně pod bod mrazu. Je tedy třeba se řádně obléci. Máme pro vás několik tipů na to, jak vypadat elegantně a přitom se neklepat zimou. První variantou jsou vzorované dámské kabáty, které jistě využijete během celého dne. Díky svému vzhledu budete určitě nepřehlédnutelná, a kvalitní materiál vás samozřejmě také zahřeje. Navíc lze vybírat z řady barevných odstínů, které se na zimu přímo hodí. Namátkou zmíníme varianty:

  • Camel
  • Šedé
  • Béžovénm_6219_1

Již nyní si můžete nakoupit oblečení i na jaro

Stále ještě zůstáváme u zimního oblečení. Zatímco řada mužů dává přednost spíše mikinám, u žen je ideální nosit svetr. A to právě pod výše uvedeným kabátem. Navíc vám svetr přinese službu i na jaře, kdy už je tepleji, ale stále je třeba myslet na teplou vrstvu vašeho oblečení. A tak přijdou pohodlné dámské svetry vhod i v tomto období. A jak vybrat ty pravé? Ideální je vsadit na špičkovou vlnu, která nebude kousat, bude dobře hřát a v první řadě se v ní budeme cítit velmi dobře. Teprve poté je třeba vybrat i konkrétní design.

Zahřejte se i v chladných interiérech

Jak přežít zimu venku, to již víme. Nyní se podívejme také na situace, kdy sice vejdete do místnosti, ale ta není tak vytápěná, jak jste si myslela. V takovém případě může nastat problém s tím, že vám začne být zima. Vzít si kabát je samozřejmě nepraktické a nespolečenské. Proto pomůže jiné řešení, kterým jsou elegantní kardigany. Jednoduše je přehodíte přes svá ramena a máte jistotu, že vás zahřejí. Navíc se bez problémů hodí i do společnosti, pokud mluvíme o situaci, že nejsme venku, ale uvnitř. A barvy? Ty můžete rozhodně volit i ze segmentu těch odvážnějších.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55