Nejezděte do práce autem, ale na dvou kolech – ušetříte tisíce!

Trápí vás vysoké pravidelné měsíční výdaje a chtěli byste z rodinného rozpočtu začít šetřit více peněz. Nejste si jistí, jakou finanční položku můžete omezit, aby to zároveň neomezilo chod vaší domácnosti? Jezdíte každý den do práce autem, i když je to vzdálenost jen pár kilometrů? Už jste si spočítali, na kolik vás takové dojíždění vyjde peněz? Výdaj na dopravu se dá většinou výrazně snížit. Stačí jen nejezdit do práce autem na čtyřech kolech, ale přesedlat na úspornější dvoukolový dopravní prostředek.

Nemusí se jednat jen o klasické kolo

Dvoukolový dopravní prostředek není jen klasické kolo, ale existují i jiné druhy. Velmi populární je v současnosti také elektrokolo. Výdaje na jeho provoz jsou minimální a úspora vaší energie bude obrovská. Čím kvalitnější bude v elektrokole akumulátor a elektromotor, tím snadnější cesta bude. Elektromotor usnadňuje proces šlapání, takže i cesta do kopce na elektrokole bude stejně snadná, jako jízda na rovince s kolem klasickým. Elektrokola už začali využívat například poštovní doručovatelé nebo záchranáři. Více čtěte ZDE.

ocimazeny.cz_kentoya_cz_01Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Dbejte na kvalitu elektromotoru

Pokud si chcete jízdu na elektrokole opravdu užívat a chcete se nadřít jen minimálně, je nejdůležitější kvalita elektromotoru a kvalita akumulátoru. Nejvhodnější volbou jsou v současnosti Li-ionové akumulátory, které jsou lehké a mají mnohem delší výdrž než klasické olověné materie. Náklady na 100 km provozu elektrokola mohou být jen 6Kč! Velmi vyspělou technologií disponují v současnosti například elektrokola Kentoya.

ocimazeny.cz_kentoya_cz_02Elektrokolo Kentoya RSEB-302 s akcelerátorem

Nechcete šlapat vůbec? Pořiďte si skútr!

Pokud nechcete při cestách do zaměstnání vynaložit žádné úsilí, je skvělou volbou skútr. Skútr je nejekonomičtějším druhem motocyklu na trhu a úspora pohonných hmot oproti automobilu může být několikanásobná. Díky malému průměru kol se s ním mnohem lépe manipuluje i v husté městské dopravě.

ocimazeny.cz_kentoya_cz_03Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T

Mezi nejlépe hodnocené značky opět patří Kentoya. Skútry i elektrokola Kentoya je v současnosti možné zakoupit výhodně na splátky bez navýšení. Peníze na splátky ušetříte z úspor za pohonné hmoty, takže váš rodinný rozpočet nebude nijak zatížen.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...