7 tipů, jak oživit párty outfit

Čeká vás večírek, narozeninová párty nebo oslava s přáteli v klubu? Pak určitě řešíte, co na sebe. Kupovat pokaždé kompletně nový outfit nelze, proto raději vsaďte na některý z našich sedmi tipů na doplňky, které oživí váš oblíbený model a udělají z vás hvězdu, aniž byste musely měnit šatník.

foto: texantiff23 / Flickr.com

foto: texantiff23 / Flickr.com

Šik kabelka

Přestože rozměrově jsou sice menší, v celkovém dojmu hrají doplňky významnou roli, a kabelka je toho zářivým příkladem. Pokud chcete ozvláštnit své oblíbené šaty, nebo vhodně doplnit džíny a top, sáhněte po zajímavé kabelce, třeba psaníčku výrazné barvy či stylu. Dbejte přitom ale také na vhodnou barevnou kombinaci se zbytkem oblečení nebo doplňků, tak aby celkový dojem byl sladěný.

foto: xlordashx / Flickr.com

foto: xlordashx / Flickr.com

Poutavá šála

Pokud nenuceně a naoko ledabyle doplníte svůj outfit jemnou šálou či šátkem, snadno mu dodáte nový rozměr, aniž by vás doplněk stál významné výdaje. Mimo to šály a šátky nabízí nepřeberné množství způsobů vázání, takže i s jediným kouskem můžete tvořit různé kreace. Barevná nabídka trhu je téměř nekonečná, a v zimním období vám poděkuje i váš krk, který bude pěkně v teple.

foto: Rinaldi Andrea / Flickr.com

foto: Rinaldi Andrea / Flickr.com

Boty na podpatku

Nic není tak sexy jako boty na podpatku. Pokud si tedy v podpatcích alespoň trochu věříte, vsaďte na ně. A je jedno, jestli je budete kombinovat se sukní, šaty, nebo kalhoty. Naopak právě v kombinaci s džínami a košilí či topem budete díky podpatkům rázem oslnivá a k nakousnutí. Pokud jste v oblasti podpatků suverénka, můžete si dovolit jehly. V opačném případě raději vsaďte na širší podpatky.

foto: gemteck1 / Flickr.com

foto: gemteck1 / Flickr.com

Třpytivé náušnice

Pokud chcete být na večírku nebo v klubu oslnivou hvězdou, není nic lepšího než lehce zaprovokovat nějakou blyštivou ozdobou. Třeba právě náušnicemi, které nejsou lacině vyzývavé jako třeba flitrový top, na druhou stranu ale stále dovedou přitáhnout pozornost. Volit můžete bižuterii i drahé kameny, podle toho co je vám milejší. Ideální jsou různé broušené šperky a materiály které odrážejí světlo, a v přítmí baru či klubu proto skvěle vyniknou.

foto: InExtremiss / Flickr.com

foto: InExtremiss / Flickr.com

Výrazný pásek

Pokud máte své oblíbené džíny nebo sukni, ve které se cítíte příjemně a sexy, není důvod se jich vzdávat. Stačí je vhodně doplnit výraznějším páskem, který bude korespondovat se zbytkem doplňků. Sáhnout můžete po širokém pásku s potiskem, nebo pásku s výraznější sponou. Zajímavě pak působí a různé široké látkové pásky, připomínající stuhy, které snadno zavážete na mašli okolo pasu a opět snadno zaujmete.

foto: gpwarlow / Flickr.com

foto: gpwarlow / Flickr.com

Sexy punčochy

Pokud se chystáte v rámci svého outfitu odhalovat nohy, zkuste pro tentokrát zvolit výraznější punčochy. Zejména k jednoduché hladké sukni nebo mini kraťasům vypadají perfektně punčochy síťované, vzorované, s potiskem, nebo třeba barevné. K výrazným punčochám ale volte raději barevně a střihově decentnější outfit, jinak byste mohla působit lacině.

foto: theogeo / Flickr.com

foto: theogeo / Flickr.com

Široké náramky

Pokud jde o šperky, prsteny, náušnice a náhrdelníky patří mezi poměrně běžné součásti naší garderoby a jen málokdy je vynecháváme. Naopak náramky jsou mnohdy přehlížené, a přitom ty jediné dovedou skvěle oživit naše zápěstí, zejména pokud sáhneme po outfitu s krátkým či tříčtvrtečním rukávem. Pro příležitost večírku si navíc bez obav můžete dovolit i výraznější hrubší náramky, takže neváhejte a využijte příležitost.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...