Krásné povlečení změní vzhled ložnice i dětského pokoje

To, jak se doma cítíme, má velký vliv na naši psychickou a mnohdy i fyzickou pohodu. Nejde však jen o to, aby nám bylo příjemně v obýváku nebo kuchyni, stejně tak bychom měli dbát o komfort v ložnici, i když tam trávíme čas především spánkem.4685-bavlnene-povleceni-sabina-cervena

K tomu, abyste se cítili „jako v bavlnce“, bezesporu přispěje kvalitní povlečení z příjemného materiálu. Jaké však vybrat, aby se nám líbilo a uléhali jsme do něj skutečně rádi?

Což takhle krep?

Ti z nás, kdo již slavili třicetiny, si téměř jistě pamatují příjemné krepové povlečení z dětství. Na pár let bylo sice odsunuto trochu do pozadí, nyní ale opět vzkvétá a nachází své příznivce. Co je důvodem návratu krepu? Především velmi příjemný povrch, který „baví“ mladé i starší. Nutno dodat, že je toto povlečení takřka bezúdržbové, nemusíte jej žehlit, na výběr je i s praktickým zipovým zapínáním, což ocení každá žena. Ani co se dezénu týče, nebudete zklamáni. Ať už máte rádi barevnost, hravost, květiny, abstrakci… zajisté si vyberete typ, který vaši ložnici oživí nebo jí dodá nádech tajemna.

Evergreen na poli povlečení

Vedle zajisté netrefíte, rozhodnete-li se pro bavlněné povlečení. Jde o jedno z nejpoužívanějších povlečení a snadno si zvolíte to nej jak v klasické velikosti, tak v prodloužené délce, která je čím dál více používána. Populace generaci od generace dorůstá větší výšky a výrobci se tomu rádi přizpůsobují.

Zajímavé tipy pro mladé i starší

Jestliže chcete povlečením zaujmout, vyberte některé méně tradiční. Co třeba zvolit jednobarevné povlečení a k němu kontrastní prostěradlo? Jednoduché, elegantní a krásné. Nebo zahalte postel do trojbarevného povlečení, které je vyrobeno v barvách šedé, červené a černé. Spojuje moderní barvy, tajemnost i netradiční vzhled díky použitým ornamentům. Anebo máte rádi klasiku v podobě kostiček, květin či károvaných látek?

Ať už je váš vkus jakkoli vytříbený, toto vše a mnohé další přináší výrobci vyrábějící české povlečení. Prohlédněte si kompletní nabídku na stránkách rodinnebaleni.cz a vyberte si. Koupíte kvalitně ušité ložní prádlo za velmi příjemnou cenu.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55