Tyhle 3 dárky nikomu pod stromeček nekupujte

Dárky ještě nakoupené nemáte a spoléháte, že je všechny koupíte na jeden zátah, až se týden před Vánoci vydáte do tlačenic v obchodech? Na poslední chvíli lidé nakoupí ty nejhorší vánoční dárky – tak nedělejte stejnou chybu. Tyhle to jsou:

Balíček kosmetiky

Zoufalé situace nás vedou k zoufalým činům. A tak na poslední chvíli uděláme nájezd na drogerii, každému tam vezmeme jeden dárkově balený kosmetický balíček a je to.

Kosmetický balíček pod stromkem značí jediné – že jste si nevěděli rady a moc jste nad tím nezamýšleli. Totéž platí o ponožkách, teplých rukavicích a podobných pokladech, které do poslední chvíle nevíme, pro koho vlastně budou.

Tip: To samozřejmě neplatí ve všech případech a pro všechny kosmetické balíčky. Pokud se jedná o balíček kosmetiky oblíbené značky vaší maminky/kamarádky/kolegyně, pak jí určitě udělá radost. Pokud vás ale nic jiného než kosmetika nenapadá, zkuste se poradit s okolím – třeba kamarádi vám určitě dají super tipy na dárky pro muže a tchán vám poradí, jaké koupit vánoční dárky pro tátu.

Oblečení ve špatné velikosti: Trapas, kterému se snažte vyhnout

Při nákupu oblečení pro někoho jiného riskujete hned dva trapasy. Za prvé je těžké trefit se někomu jinému do vkusu. Za druhé je ještě těžší odhadnout velikost. A není nic horšího, než rozbalit kousek oblečení o dvě velikosti větší nebo menší. Zvláště ženy bývají na toto téma citlivé a neodhadnutá velikost je může urazit. Pokud si nejste velikostí stoprocentně jistá, raději oblečení nikomu nekupujte.

Příliš drahý nebo příliš laciný dárek

Vánoční trapas nastává ve chvíli, kdy neodhadnete, za kolik je vhodné dárek pořídit. Když máte pro kamarádku jen levné dárky za pár korun a vy od ní dostanete luxusní parfém, cítí se nepříjemně obě strany. Zkuste se raději předem domluvit na maximální částku, za kterou budete dárek pořizovat.

Jaký trapas jste zažili na vlastní kůži? A jak se jim vyhýbáte?

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55