Hledáte zážitkovou pivní lázeň v Praze? Poradíme vám

Zážitky jsou pro všechny lidi tím, co je dělají veselými, a čím si vyplňují čas svého volna. Na ně pak totiž máme vzpomínky, a není nic lepšího a hezčího, než zažívat stále něco nového, poznávat a zkoušet. Právě takovým hezkým zážitkem je pivní lázeň v Praze. Pokud jste mimopražští, můžete si zároveň před vánoci nebo třeba po Novém roce, udělat krásný víkend v hlavním městě. Také s partou přátel se zde můžete vydat, proceduru je možné absolvovat i jako skupinovou pro až 6 osob.

Pivní lázeň mají rády jak ženy, tak muži a kdo ji absolvoval, chce si ji dopřávat znovu a co nejčastěji. Výborné je, že se hodí pro všechny věkové kategorie, což u některých zážitků nemusí vyhovovat, jako např. u bungee jumpingu nebo třeba letu v horkovzdušném balonu.

Proč právě pivní lázeň?

Důvodů je více. Samozřejmě si uděláte hezký čas např. ve dvou a upevníte tak váš vztah. Vinohradský dům a pivní lázeň, vám ale zajistí i to, že absolvujete relaxační proceduru díky balneologické pivní vaně. Hlavním rysem je, že je do vody přidáno tmavé pivo, jež obsahuje mnoho mikroelementu, a také vitaminu z řady B. Voda je také nasycena oxidem uhličitým.

Celá procedura vám zajistí zmírnění stresu a dodá dobrou náladu. Pokud byste absolvovali kurz procedur, bude posílena vaše imunita, regenerována kůže a dojde k jejímu zvlhčení.

Jak dlouho vás budou hýčkat

Užívat si klidu a pohody pivní vany budete moct 20 minut. Čeká vás ale i suchý zábal v délce 15 minut. Celý zážitek vás zklidní, užijete si prvotřídní péči i o vás i partnera a to vše v krásném prostředí.

Neváhejte a objednejte si pivní lázeň, nebudete litovat. Nebo ji věnujte jako skvělý vánoční dárek ať už partnerovi, rodičům, dospělým dětem nebo třeba kamarádce. Nejenže darujete krásný zážitek, ale také netradiční a originální překvapení, které rozhodně stojí za to.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55