Líbí se vám vysoké a štíhlé ženy, jsou vám vzorem? Mají to v mnohém těžší, než my nižší

Modelky, jež jsou „samá noha, samá ruka“, jsou vzorem pro mnoho žen. Honíme se za úbytkem váhy, nosíme vysoké podpatky, abychom vypadaly štíhlejší, děláme nezřídka vše pro to, abychom sahaly výš k nebesům, protože si mnohé myslíme, že tento typ žen je pro muže přitažlivý. Možná budete překvapeny, ale vysoké krásky to nemají vůbec jednoduché. Proč?

Boty jako malé lodě

Jednou z nevýhod vysokých žen je to, že mají velká chodidla. Už jste se někdy zaměřily na výběr obuvi, co se týče velikosti dámské velikosti nad 41 – 42? Často jsou hezké boty v těchto velikostech nedostatkové, a pokud je někde mají, jsou rychle vyprodané. Velká chodidla se snaží obout čím dál víc firem, ale ať chceme, nebo ne, těch „běžnějších“ velikostí je stále více a i nabídka, styly, barvy jsou bohatší.

Nedostatek mužů, kteří by splňovali představy vysokých dam

Žena, která měří více, než např. 185 cm si většinou nepřeje chodit s mužem, jež má méně než stejně cm. A i u těch stejně vysokých je nevýhodou, že obuje-li si žena lodičky, rázem je opět o dost vyšší a muži se nedívá do očí, ale na čelo, nebo výš. I tyto ženy by rády vyšší muže, než jsou ony samy, takže neřeší pouze vyhovující vzhled, povahu, zájmy protějšku, ale jsou omezovány i výškou.

Čahouni mají čahouny

Další, co trápí ženy vyššího vzrůstu je fakt, že počnou-li dítě s vysokým mužem, s velkou pravděpodobností budou mít potomka, který bude řešit stejný „problém“. U mužů je výška výhodou, ale narodí-li se holčička, bude moct hrát basketbal, volejbal atd., ale v mnohém bude pociťovat úskalí, stejně jako její maminka. I o tomhle vysoké jemné pohlaví dumá.

Auta, letadla, MHD…

Další nekomfort představuje cestování. Za volantem pociťují tyto dámy značné nepohodlí, navíc obují-li lodičky, nesvoboda v pohybu je ještě o to větší. To stejné platí při „poskládání se“ do sedadla v letadle či autobuse, natož tak stát v tramvaji, kde hlavou ťukáte do tyčí určených k držení se.

Neustálá pozornost a okukování

To, co je frustrující, je také fakt, že na tento typ žen stále někdo civí. Udivují svým vzrůstem a ať se obléknou jako „šedé myšky“, nebo si obléknou slušivé šaty, vždy upoutávají. Mnohdy je to pro ně nepohodlné, chtěly by mít soukromí a splynout s davem. Cítí se podobně, jako známé osobnosti nebo lidé s postižením.

Abnormálně vysokým ženám není skutečně co závidět. Navíc pánové se většinou rádi podívají, pokochají pohledem, ale zalíbení nachází spíše u žen menších, než jsou oni sami, aby se cítili ochranitelsky a měli svou drahou jako křehkou, jemnou bytůstku, o kterou se mohou starat a která se může uchýlit do jejich náruče, aniž by se cítili, jako v náruči kudlanky nábožné.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55