Seber odvahu a obuj si boty v barvě podzimu

Sleduješ velice pečlivě aktuální módní trendy tak, aby ti vůbec nic neuniklo? Potom jsi zcela určitě zaznamenala, že i letošní podzim bude pěkně barevný. Tak jako listí stromů, které se ti doslova před očima barví do žluté až červené. Rozhodně žádná šedá nuda, i když slunce už se objevuje docela zřídka a dny jsou mnohdy opravdu šedé. Ty ale za šedou myš rozhodně být nemusíš.

Módě vládne červená

Podívej se schválně doma do botníku. Příliš spokojená asi nebudeš. Pár obnošených kousků z minulých let, které už opravdu dosluhují. Neváhej a pošli je do dalšího kola. Porozhlédni se v okolí, kde je nejbližší kontejner na textil a odnes je tam. A pro sebe se inspiruj na dámské tenisky Nike. Určitě tě zaujme kolekce Air Max, která může tvůj letošní podzim pořádně rozsvítit. Trendem jsou totiž barvy. Módě vládne červená, ale nejenom ona.

Výrazných kombinací se u nás lidé bojí, ale ty ne

I další barvy berou prim. Je pro tebe červená příliš výrazná? Nejsi pro ni ten správný typ ženy? Nevadí. Klidně můžeš ve zmiňované kolekci zkusit třeba modrou, zelenou, nebo oranžovou. Je to jenom na tobě, co si vybereš. Příjemně vypadají i různé kombinace barev. U nás je bohužel škoda, že se spousta lidí výraznějších barev v obuvi bojí. Proto seber odvahu a vyber si nějaký pěkně barevný pár, který příjemně sladíš s oblečením. Bude to vypadat skvěle, uvidíš. A i když si nevybereš tady, potom na dámské boty Adidas najdeš další zajímavé tipy.

Zahřej se v kulíšku s bambulí

Svoje nové botky můžeš příjemně sladit s nejžhavějšími drobnostmi na módní doplňky New Era. Chceš-li být za rebelku, můžeš si vybrat slušivou kšiltovku, v níž můžeš vyrazit třeba na rockový koncert nebo dámskou jízdu do klubu s kámoškami. Uvědom si ale, že se blíží zima, a proto by ti do hledáčku mohla padnout i pěkná čepice nebo rovnou kulíšek s bambulí.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55