Chcete zhubnout? Zvažte ketodietu!

Otázka správné váhy a proporcí těla se už dávno stala společenským tématem. Zdaleka ovšem nejde jen o vzhled jako takový. V sázce v souvislosti s nadbytečnými kilogramy je i vaše zdraví. Čím větší nadváhou či přímo obezitou přitom trpíte, s tím vážnějšími zdravotními riziky si zahráváte. Ketodieta vás jich může zbavit. 


Už v roce 1997 Světová zdravotnická organizace prohlásila, že celá planeta trpí epidemií obezity. Nadváhou v celé Evropě trpí celá polovina žen a zhruba čtvrtina mužů. Až třetina obyvatel Spojených států amerických je otylá, Němci a Angličané ovšem na tom jsou ještě hůře. V České republice ve věku 25 a 64 let je obézní třetina žen a pětina mužů. To rozhodně není málo. 

Proč je obezita nebezpečná?

Obezitou rozumíme patologické zvýšení tělesné hmotnosti způsobené nadměrným hromaděním tělesného tuku. Obézní jednoduše řečeno přijímají mnohem více energie, než jejich organismus potřebuje. A naloží s ní po svém. Přemění ji v tuk. Jeho část přitom proudí krví a způsobuje postupné a život ohrožující ucpávání tepen. Obezita je tak pro zdraví člověka nejenom nebezpečná, ale přímo život ohrožující. Dokonce by se dalo říci, že každý kilogram váhy navíc zkracuje lidský život o 2 měsíce.

Zdravotní komplikace

Obézním ale hrozí celá řada dalších potíží včetně těch velmi vážných, jako jsou diabetes, vysoký krevní tlak, infarkt myokardu, srdeční a cévní choroby, ateroskleróza, artróza, některé typy nádorů, dna či problémy s dýcháním. To už je hodně důvodů začít něco dělat, nemyslíte? 

Pozor na drastické diety!

Způsobů a metod, jak zhubnout, je plný internet. Včetně těch, které napáchají více škody než užitku. Uvědomit byste si měli, že žádná dieta není „zdravá“, v hledáčku vašeho zájmu by ovšem měla být každopádně taková, která vašemu tělu nezastaví přísun nezbytných výživných látek a zároveň nezpůsobí nežádoucí jo-jo efekt. A těch už je pomálu. Ale existují. 

Ketodieta Ketofit

Jednou z nich je ketodieta Ketofit založená na konzumaci již připravených proteinových přípravků, ať již se jedná o koktejly, omelety, polévky, tyčinky, kaše, pečivo, dezerty, těstoviny i smoothies. Příjem proteinů je totiž při hubnutí nesmírně důležitý. Na úkor sacharidů – těch při dietě Ketofit přijímáte jen 6 gramů denně. Čím méně sacharidů váš jídelníček totiž obsahuje, tím lépe! 

Dieta na míru ženskému organismu

Ketodieta Ketofit je navíc šetrná k ženskému organismu. Nemusíte se obávat úbytku vlasů, zhoršení stavu pleti či třeba zhoršujícího se zraku, které jsou s některými ketodietami spojovány. Na výběr navíc máte mezi čtyřmi redukčními plány – soft, optimal, maxi a maxi plus vhodné pro jednotlivé stupně nadváhy a obezity. Tak neváhejte. Za vaše zdraví to určitě stojí! 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55