Konečně chápu, že erotika není jenom pro mladé

Sdílet nebo nesdílet? V posledních letech spousta lidí žije přes facebook. Jakoby nežila ve skutečnosti, ale ve svých facebookových profilech. Tam vykecají úplně všechno, ale staví o sobě jenom nějaký obrázek, skutečnost je jiná. Sdílí jenom to, co chce, aby o ní ostatní věděli. Jejich opravdový obrázek je jiný. Já jsem ale zjistil, že erotické masáže mají překvapivě blahodárný vliv na moje sdílení intimity.

Nestydím se a nemám žádné tabu

Dřív mi byly některé doteky až nepříjemné. Dnes už spoustu věcí zvládám s lehkostí, aniž by mi to působilo problémy. Mám skvělý partnerský vztah a vděčím za něj mimo jiné i naší naprosté otevřenosti pokud jde o dotyky a vzájemnou blízkost i její sdílení. Nestydíme se před sebou, nemáme žádné tabu, o kterém se nemluví. Známe svá těla docela dokonale, víme, co jeden druhému dělá dobře. Například vím, že Jarce udělám obrovskou radost, když se věnuju jejímu zadečku. Má ho nádherný. Je taky nadšená z lávové masáže ztuhlých zad. Dokonce jsem koupil lávové kameny i domů, abych jí mohl tenhle luxus dopřát kdykoli si vzpomene. Po zhruba půlroční známosti se totiž přistěhovala do mé garsonky.

Neokrádám partnerku ani sám sebe

Mně zase dělají ohromnou radost nahřáté ručníky i šimrání pírky nebo hebkými kožešinami. A vrcholem de luxe je pro mne masáž prostaty. Jsem si naprosto jistý tím, že tyhle hrátky mají obrovsky silný vliv na moji sexuální energii a výkonnost. Nemyslím tím ale, že bych šel do maxima a za chvíli bylo hotovo. Naopak. Naučil jsem se svoji sexuální energii ovládat a vychutnávat si ji do poslední kapky. Rozhodně to není tři vteřiny a dost. Je spousta chlapů, kteří tohle považují za vrchol, a přitom moc nechápou, že strašně okrádají o zážitek nejenom své partnerky, ale i sami sebe. A to je přece škoda, ne? Já partnerku neokrádám a sám sebe taky ne.

Objevitelské výpravy si nenecháme ujít

I když jsme schopní si s Jarkou vzájemně udělat ráj na zemi, ostatně tento text prozrazuje, že si masáž můžete zkusit i doma, stále chodíme na tantrické masáže. Pokaždé nás posunou trochu někam jinam, objeví další kouzlo. Lidské tělo je totiž neprobádaná veličina. I když si myslíte, že ho opravdu znáte, pravda je jiná. Vždy se najde nějaké tajemství, které teprve objevíte. A my s Jarkou si tyhle objevitelské výpravy nenecháme ujít. Těší nás se navzájem poznávat, zkoušet, co nám připadá hezké. A zřejmě nejsme sami. Jarka se u nás v práci skamarádila s jednou z našich recepčních. Slovo dalo slovo a pozvala ji i s manželem k nám, když slavila narozeniny. Měl jsem z toho trochu strach, protože zatímco nám s Jarkou ještě nebylo třicet, tahle paní i její manžel je o generaci starší.

Jak jsem zrudl rozpaky

Nakonec ale všechno dopadlo na jedničku. Dobře jsme se pobavili, a když jsme vypili trochu vínka a noční hodina značně pokročila, najednou jsme se, světe div se, bavili i o erotice. Hodně mne překvapilo, že i oni vyzkoušeli párovou erotickou masáž. „Ty si, Jirko, myslíš, že tohle je jen pro mladé, viď?“ smála se Eva a trochu se popásla na mých rozpacích. Zavrtěl jsem hlavou. Určitě to tak není. „Mně by to taky před časem ani nenapadlo. Ale děti vylétly z hnízda. Obě už žijí samy a my si s Pavlem chceme prostě trochu znovu užít, vychutnat si, že máme čas sami pro sebe,“ vysvětlovala. Dal jsem Evě za pravdu.

Přesně takový podzim života chci

Vždyť kolik párů se potom, co dospělé děti odejdou z hnízda, rozvádí kvůli tomu, že už spolu neumí žít, neumí si naslouchat, neumí sdílet svoji intimitu. Recept Evy s Pavlem, jak si vychutnat svoje chvíle, proto považuju za skvělý. Ostatně i zde se dočtete s tímto druhem masáže pozitivní zkušenosti. Pokud s Jarkou spolu vydržíme a třeba přivedeme na svět děti, rád bych, aby náš podzim života vypadal přesně jako ten Evin a Pavlův.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...