Ferratum tu je pro začínající podnikatele

Podařilo se vám v podnikání přežít rok? S obratem přesahujícím jeden milion korun? Gratulujeme. V současné době, kdy se podnikatelům pod nohy hází jeden klacek za druhým, se jedná o úspěch. Poradíme vám, kde vaše podnikatelské aktivity posunou o stupínek výš.

Současná doba (respektive spíše vláda) podnikatelům zase tak moc nepřeje. Spousta podnikatelů se nemůže ubránit pocitu, že jim jejich snahu spíše ztěžuje, a zdaleka se nejedná o nechvalné a ne ve všech odvětvích vítané EET.

Ne každý podnikatelům háže klacky pod nohy

Naštěstí ale existují instituce, které i začínajícím podnikatelům dávají pomocnou ruku. Alespoň finanční. Jednou z nich je společnost Ferratum business, s.r.o., od níž po splnění několika podmínek můžete dosáhnout až na 1 300 000 korun. Dokážete si představit, jak byste s nimi naložili? Pokud ano, čtěte dál.

Chcete prosperovat? Pak musíte expandovat

Každý podnikatel vám potvrdí, že business nestačí jen rozjet, jako v něm setrvat. A nedostat se do mínusu, v němž náklady převyšují příjmy. Ani to však není dostačující. Každá firma k tomu, aby prosperovala, musí expandovat. A žádná expanze se neobejde bez investic. A právě s těmi vám zmíněná společnost Ferratum business je připravena pomoci. Jak? Prostřednictvím rychlé půjčky Ferratum.

Podmínky získání půjčky

Ferratum, rychlá půjčka tu jinými slovy je pro úspěšné podnikatele, kteří nechtějí stagnovat a rádi by se posunuli o level výš. Podmínky jejího schválení jsou jasně dané. Na půjčku ve výši v rozmezí od 50 000 do 1 300 000 korun má nárok každá společnost se sídlem v České republice (a s vlastníky s trvalým pobytem na území ČR) disponující českým bankovním účtem. Musí také mít za sebou minimálně jeden úspěšný rok s obratem vyšším než 600 tisíc korun.

O půjčku zažádáte online

To je vše. Nic víc, nic míň. Snad je ještě na místě podotknout, že finanční prostředky firma musí vynaložit za účelem podnikání. Je to váš případ? Tak neváhejte. Na splacení půjčky, o kterou si navíc zažádáte online v pohodlí svého domova, budete mít 18 měsíců. A po úspěšném splacení vám nebude nic bránit v tom zažádat o půjčku další. Tak neváhejte!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55