Přírodní masážní oleje vám dopřejí neuvěřitelný relax a odpočinek

Chcete si se svou drahou polovičkou udělat romantický večer? Po výtečné večeři si dopřejte vzájemnou relaxační masáž, kterou oceníte jak vy, tak i váš partner. Přece jen, tělo je po náročném pracovním dnu vyčerpané, a tak si zaslouží alespoň trochu toho hýčkání. Nezapomeňte však pořídit si vhodný masážní olej. Zapomeňte na ty, které jsou běžně dostupné v drogeriích, neboť často obsahují i látky, které pokožce příliš nepřispívají. Spíše sáhněte po přírodních alternativách, o nichž vám v následujících řádcích prozradíme více informací.

Pokud se řeknou přírodní masážní oleje, možná ani nevíte, co si pod nimi představit. Jak už samotný název napovídá, jsou založeny na čistě přírodní bázi, takže neobsahují žádné chemické přísady, které by mohly vaší pokožce uškodit a způsobit alergické reakce. S přírodními masážními oleji pracuje i spousta profesionálních masážních salonů.

Jaké druhy masážních olejů si pořídit?

Velké oblíbenosti se těší přírodní masážní olej magnesium, jenž se doporučuje především při únavě a oslabeném imunitním systému. Stejně tak můžete svému partnerovi dopřát masáž s tímto olejem, pokud se cítí apatický a nervózní. Magnesium pomáhá také při svalových křečích a chronické bolesti.

Jestliže chcete během romantického večera navodit trochu erotickou atmosféru, v takovém případě se vám hodí erotický masážní olej čokoláda s bohatou krémovou vůní. Představte si, že masírujete svého partnera nahá, k tomu se přidá smyslné aroma čokolády, potom takový večer skončí opravdu nádherně, nemyslíte?

Náš tip: Hledáte-li přírodní kosmetiku bez parabenů, zkuste takovou, která obsahuje růžový olej Bulharsko je jeho výrobou proslulé a patří mezi světovou špičku v jeho výrobě.

Co by dále k romantice nemělo chybět?

Jak navodit vhodnou atmosféru? Poslouží vám k tomu masážní svíčky, jež jsou vyrobené třeba z kakaového či bambuckého másla. Uvolňují úžasnou vůni, která se začne linout všemi místnostmi vašeho bytu. Masážní svíčky si můžete zapálit nejen při romantickém rituálu, ale klidně i kdykoliv přes den.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55