Školní batohy pro malé i velké

Co nevidět tady máme opět po roce Vánoce, a to znamená, že zase nastal čas shánět dárečky pro milované děti. Tato příležitost se dá perfektně využít i k nákupu nových školních pomůcek, jako jsou školní batohy.

Zdraví na prvním místě

Pro každého rodiče je zdraví jeho potomka na prvním místě. Od tohoto by se měl odvíjet také výběr samotného batohu, protože nekvalitní kousky by mohly mít na vývoj dítěte velmi negativní vliv. Vybírejte pouze takové školní batohy, co mají ergonomicky tvarovanou zadní část, protože je třeba si uvědomit riziko pokřivení páteře. S tímto se pojí samozřejmě i nízká váha, aby s sebou dítko netahalo každý den zbytečnou zátěž.
Velikost a vzhled batohu přizpůsobte věku a potřebám školáka. Jiná kritéria totiž musí splňovat školní aktovka pro prvňáčka, a jiná zase studentský batoh pro puberťáka navštěvujícího střední školu. Menší děti zpravidla potřebují model, který je vyztužený a disponuje značným množstvím různých kapsiček a přihrádek, kam si bude ukládat školní pomůcky. Těm starším naopak postačí jednoduchý střih s jednou až dvěma kapsami.

Batoh se musí líbit

Než se do nakupování pustíte, nejprve si pečlivě zjistěte, po čem vaše dítko touží. Mluví váš syn neustále o superhrdinech? Výborně, aktovkou s tímto motivem jistě nepohrdne. U těch starších potomků se raději pohádkovým hrdinům vyhněte, a to dokonce, i když jde o školní batohy pro 2. stupeň. Jedná se o citlivý věk, kdy děti chtějí dokazovat, jak už jsou vyspělé.
Studentské batohy a mnoho dalšího zboží nabízí například česká společnost STIL. Výrobky jsou v nejvyšší kvalitě, avšak současně za velmi přijatelné ceny. V nabídce kromě batohů naleznete také zajímavé sety se stejným designem, kde je penál, zástěrka, box na svačinu či peněženka. Kromě internetu lze produkty zakoupit též v některých papírnictvích, a to v sekci s dárky, ubrousky a blahopřáními.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55