Vybíráme spodní prádlo pod plesové šaty

Každé plesové šaty umí dokonale podtrhnout správně zvolené spodní prádlo. To nám musí perfektně padnout, nesmí tvořit faldy ani být vidět pod šaty.

Pod plesovými šaty se nemá spodní prádlo rýsovat a nesmí ani vykukovat. Plesové šaty mohou mít hluboké dekolty, které podtrhne dobře sedící podprsenka. Zvolte si proto podprsenky se správným obvodem a padnoucími košíčky. Měla by být bezešvá, aby nebyla pod šaty vůbec vidět. Padnoucí košíčky dají ňadrům pěkný tvar. Bezešvá podprsenka prsa zaoblí a nemusíte se obávat rýsování krajek.

Co pod přiléhavé šaty

Pod upnuté šaty zvolte dámské bezešvé kalhotky, ať se vyvarujete nechtěných záhybů na vaší siluetě. Kalhotky pod úzké šaty vybírejte pečlivě, aby vám stoprocentně seděly. Nesmí se nikde zařezávat a krabatit. K vytvarování postavy vám pomohou stahovací kalhotky s vyšším pasem, které jsou velmi pohodlné a perfektně vytvarují vaše bříško. Navíc dají tvar i vašemu pozadí. Vyvarujte se krajkových kalhotek, které jsou pod úzkými šaty vidět a rýsují se přes látku. Vaše stehna můžete doladit i s kalhotkami s nohavičkou.

Když potřebujete postavu vytvarovat

Skvělou figuru nezkazí žádné obrysy při použití bezešvého spodního prádla. Pod vaší elegantní večerní róbou bude dobře vypadat i celkové body nebo spodnička. Pokud máte plné, ženské tvary, vytvarujte je, aby byly svůdné. Pod plesovými šaty se nesmí nic hýbat ani zařezávat, toho docílíte padnoucím stahovacím prádlem. Zkuste tvarující body, které schová každý fald. Výborná je i spodnička, která vám vykouzlí dokonalou siluetu. Dámské prádlo Intimidea umí hotové divy.

Nezapomeňte na punčochy

Do společnosti rozhodně nemůžete vyrazit bez punčoch. Pokud si vezmete plné lodičky, můžete vsadit na punčocháče se zeštíhlujícím efektem, které zpevní nohy a zamaskují celulitidu. Sandálky vyžadují tenké punčochy, u kterých nebude v otevřené obuvi vidět špička. Punčocháče sahají až do pasu, punčochy jsou samodržící nebo se připevňují na podvazkový pás. Pamatujte však na to, že vám nesmí pod sukní vykouknout krajkový lem punčoch, a to ani z rozparku šatů na ples.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55