Udělejte si koupaliště na zahradě. Pořiďte si bazén

Pokud se chcete dokonale připravit na letošní koupací sezónu, pořiďte si nejen plavky, ale rovnou bazén na zahradu. Současný trh je rozmanitý a nabízí hned několik možností. Zapomeňte na nafukovací bazény, protože mají vskutku krátkou životnost. Investujte do zapuštěných bazénů, které navíc dokonale zapadnou do prostředí každé zahrady. V následujících řádcích vám představíme tři základní varianty, které má v nabídce společnost ALBIXON.

Co si představíte, když se řekne bazén ALBIXON? Uvedená společnost se dostala na trhu s bazény do popředí, protože si zakládá na kvalitě, precizním zpracování i profesionálním a férovém přístupu.

Skimmerové bazény

Přestože jsou skimmerové bazény na trhu dlouhá léta, stále je tato technologie velice oblíbená. Skimmerové bazény se chlubí dlouhou životností, stálobarevností i odolností vůči nepříznivému počasí. Součástí bazénu je takzvaný skimmer, přes nějž se dostává voda do filtrace. Po vyčištění je voda vyváděna zpět do bazénu. Skimmerové bazény mohou mít hloubku až 150 centimetrů a vyrábí se v několika typizovaných rozměrech.

Přelivové bazény

V posledních letech se do popředí prodírají přelivové bazény, okolo nichž je vybudován žlábek, přes který se dostává voda do filtrace. Přelivová hrana je unikátně zaoblená, a tím dodává bazénu na luxusním vzhledu. Přelivové bazény jsou charakteristické perfektním čisticím mechanismem. Co se hloubky týče, ta může být 120 centimetrů i 150 centimetrů.

Bazény vypláštěné těžkou fólií

Pokud patříte mezi náročné zákazníky se specifickými požadavky na vzhled i velikost, bazény vypláštěné těžkou fólií jsou správnou volbou. Vzhled i tvar je podle vašeho přání, vybrat si můžete z široké palety barev a vzorů, navíc hloubka takového bazénu může dosahovat až 200 centimetrů.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55