I napodobeniny parfémů mohou vonět krásně

Parfémy vždy fungovaly jako účinný prostředek nejen pro zakrytí určitých nedostatků v hygieně, ovšak i jako způsob svádění. Samozřejmě, že musíte k tomuto účelu použít něco kvalitnějšího, a ne první levnou voňavku, na kterou v drogérii narazíte. Na druhou stranu však není zase potřeba kupovat kdovíjaký předražený skvost, který jste zrovna viděli v reklamě. Docela dobře postačí vybrat si některou z napodobenin parfémů.

Jsou zcela běžné

V případě, že jste doteď kupovali pouze značkové vůně, dost možná nemáte ani tušení, že nějaké imitace parfémů existují. Tyto napodobeniny jsou ale dnes běžnou součástí mnoha obchodů a jdou docela na dračku. Není se ani čemu divit, jelikož jsou často i násobně levnější než jejich slavnější alternativy. A většinou se od sebe neodlišují ani kvalitou.

Nemusíte se bát toho, že zakoupením si „nepravé“ vůně budete nějakým způsobem podporovat černý trh či rozličné zločinecké organizace. Nejedná se o nelegálně vyrobené nebo pochybně distribuované výrobky, ale jen a pouze o legální napodobeniny, ovšem napodobeniny na dobré úrovni.

Není v tom žádné kouzlo

Ať už si koupíte imitaci parfému Chloe, Dior nebo Chanel, vždy dostanete špičkovou vůni, když víte, kde nakupovat. Ta bude buďto zcela totožná, nebo velmi podobná té, kterou napodobuje. A jak je to vůbec možné?

Nejsou v tom žádné čáry ani černá magie. Jedná se o prachobyčejnou chemii. Stačí jen vědět, jaké látky smíchat v jakém poměru. Pak si můžete teoreticky udělat špičkový parfém i doma. Výrobci imitací samozřejmě nevidí až do kuchyně předních značek, nicméně jsou schopni na základě analýz vyrobit víceméně ten samý produkt ve stejné kvalitě.

Parfémy za tisíce se nevyrábějí ze vzácných květin ani z jednorozčích bobků, ale víceméně ze stejných ingrediencí jako levnější vůně. Jen jsou obdařeny zvučnou značkou, což stojí zákazníky peníze. Vy ovšem mezi ně už patřit nemusíte.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55