Vestavěné skříně na míru využijí prostor do posledního centimetru

Určitě se shodneme na tom, že úložného místa není nikdy dost. A to ať se nacházíte v bytě, nebo v domě. Vždy se najde řada věcí, které je nutné uskladnit, aby nepřekážely. Řeč je o sezónním oblečení, botách a neskladném vybavení. Řešení se přece jen nabízí. Stačí se porozhlédnout po tzv. hluchých prostorách ve vašem domově.

3 důvody, proč si pořídit vestavěnou skříň

Vestavěné skříně neslouží jen jako úložný prostor pro úschovu oblečení a dalších doplňků, ale též dokáží významně uspořit místo a v neposlední řadě celkově doladí interiér místnosti. Při jejich výběru je třeba zvážit jak jejich velikost, tak styl vašeho bydlení. Největší výhodou vestavěných skříní je schopnost přizpůsobit se jakémukoliv prostoru. Ať to jsou šikminy v podkrovním pokoji, nevyužité místo pod schodištěm, liché rohy nebo výklenky. Dají se totiž vyrobit v atypickém rozměru a díky tomu přesně do vybraného místa pasují.

Vpusťte do předsíně světlo

Předsíň je pro umístění vestavěné skříně přímo ideální. V mnohých domácnostech jde o tmavou místnost, která postrádá nápaditost. Vestavěné skříně do předsíně s ní ovšem dokáží doslova divy. Správně zvoleným materiálem ji prosvětlí a opticky zvětší. Stačí vsadit na bílé a krémové odstíny v kombinaci s posuvnými dveřmi se zrcadlem. Zmiňované posuvné dveře vám též nebudou při otevírání nikterak překážet, což zejména v úzké chodbě oceníte nejvíce.

Vnitřní uspořádání k nezaplacení

U vestavěných skříní si ho totiž navolíte dle svých požadavků a nejste nijak omezeni pouze pár poličkami a tyčí na ramínka. Velmi praktickými doplňky jsou drátěné programy, které se dají zavěsit na poličku, dále vysouvací tyče a zásuvky, díky nimž získáte lepší přehled. Variabilní uspořádání polic vám umožní uložit i tak neskladné věci, jako jsou vysavač, kufry, lyže nebo sušák na prádlo.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55