Tajný recept na štíhlou siluetu. Bez námahy!

Ženy na celém světě se neustále trápí dietami, hlídají své jídelníčky, za každou kostičku čokolády zpytují své svědomí a potí krev v posilovnách. Každý úbytek na obvodu pasu je malým vítězstvím v nekončící válce. Zjistěte, jak snadno můžete jednu z těchto bitev vyhrát – a to s minimálním úsilím!

hanna_6718

Ano, řeč je o stahovacím prádle.

Stahovací prádlo je diskrétní a efektivní způsob, jak okamžitě docílit štíhlejší siluety, symetrických linií a pevnějšího břicha. Stahovací prádlo samozřejmě nenahradí zdravý pohyb, ale napumpuje sebevědomí, když je to zrovna potřeba. Každá žena má jiné potřeby a touží vylepšit jiné partie – proto existuje nepřeberné množství druhů stahovacího prádla, které se hodí k jiným příležitostem. Poradíme Vám, jak se v té změti vyznat!

Tip: Široký výběr stahovacího prádla za fajn ceny pořídíte zde.

Jak se vyznat ve stahovacím prádle a na co si dát pozor?

 • Stahovací šaty jsou určeny k nošení – překvapivě – pod šaty. Mají za úkol zpevnit celou siluetu od poprsí až po stehna. Pořídíte je ve verzích bez ramínek, s širokými ramínky i s odepínacími ramínky – pod každé šaty najdete určitě tu správnou verzi.
  • Na co si dát pozor? Stahovací šaty by měly být na spodním lemu vybaveny gelovým páskem, který zabrání hrnutí lemu šatů směrem nahoru. Určitě nechcete strávit večer nervózním popotahováním lemu. Pokud šaty vedou přes celá prsa, dejte si také pozor na to, aby látka v oblasti prsou byla tenčí – chcete zeštíhlit pas, ne prsa!

Tip: Stahovací šaty – stejně jako veškeré stahovací prádlo – by mělo být Vaším diskrétním tajemstvím. Pořiďte si jej proto ideálně v tělové barvě, která nebude prosvítat pod oblečením. Na Astratex.cz pořídíte krásné stahovací šaty, o kterých budete vědět jen Vy – přesvědčte se tady!

 • Stahovací body jsou jednou z nejoblíbenějších variant stahovacího prádla. Zpevní zadeček, břicho i boky a díky zapínání v rozkroku drží přesně, jak má. K dostání je hned několik verzí. Nejoblíbenější je model, který končí pod prsy, ale je vybaven bočními ramínky. Pod tento model je potřeba obléct podprsenku, ale díky ramínkům se body nehrne a drží přesně tam, kde má. Pořídíte jej ale také ve verzi s všitými košíčky.
  • Na co si dát pozor? Vždy kontrolujte tabulku velikostí! Ženy mívají tendence pořizovat si stahovací prádlo ve výrazně menší velikosti, s námahou se do něj soukají a doufají tak v ještě větší míru stažení. ALE! Pořídíte-li si stahovací prádlo v příliš malé velikosti, docílíte tak akorát nevzhledných faldů v místech, kde prádlo končí.

 

 • Stahovací kalhotky pořídíte v nejvíce možných variantách. Liší se délkou nohaviček i výškou pasu. Jak vybrat ty pravé?
  • Pokud potřebujete kromě bříška zpevnit také zadeček a stehna, sáhněte po verzi s delšími nohavičkami. Schováte je pod kalhoty i delší sukni.
  • Pokud Vás trápí povolený podbřišek, bohatě si vystačíte s verzí bez nohaviček, která sahá jen do pasu.
  • Ty z Vás, které by rády zpevnili celé bříško, by měly hledat verzi, která sahá až pod prsa. Hledejte takový model, který bude vybaven gelovým proužkem – častým nešvarem vysokých kalhotek je jejich rolování směrem dolů.
  • Sáhnete-li po stahovacích kalhotkách bez nohaviček, ujistěte se, že jsou jejich lemy dostatečně pružné – nechcete si přeci vykouzlit nevzhledné zářezy na bocích a zadku!

Zjistila jste, který typ stahovacího prádla je pro Vás ten pravý? 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55