Proč bydlet v montované dřevostavbě

Vždy jste si přáli bydlet v rodinném domě a nyní nadešel ten správný čas se po nějakém poohlédnout či si ho nechat postavit. Váš sen se stává skutečností a vy se ocitáte v situaci, kdy je třeba se rozhodnout, do jakého typu domu se rozhodnete investovat. Tradiční dům je zděný a staví se minimálně rok. Ideální variantou jsou nízkoenergetické domy, u kterých můžete počítat s nízkými náklady na vytápění. Bydlením v tomto typu stavby ušetříte nemalé finanční prostředky a získáte dům s výbornou izolací.

Stavba nízkoenergetického domu závisí na podnebí plánované lokality stavby, typu i tvaru domu. Je tedy třeba použít určité standardy a postupy konstrukce domu, aby následně splnil požadavky na nízkoenergetickou stavbu a získal odpovídající nálepku. Výborných výsledků ve stavení energeticky úsporného bydlení vykazuje firma Stavex. Opírá se o mnoholeté zkušenosti a vlastní know-how a specializuje se primárně na montované dřevostavby.

Postavením montované dřevostavby nejlépe dosáhnete nízkoenergetických vlastností, které závisí na vhodně zvolené tepelné izolaci a vzduchotěsnosti obvodového pláště. Montovanou dřevostavbu od Stavexu si můžete nechat postavit od základové desky až po dům na klíč, což je nejjednodušší řešení. Firma Stavex respektuje veškerá přání zákazníků a ke každému projektu přistupuje individuálně. Dřevostavby tedy přizpůsobují zákazníkům a jejich potřebám a zvyklostem.

U Kutné Hory můžete navštívit vzorovou dřevostavbu na klíč od Stavexu a získat tak reálnou představu o tomto typu domu. Na internetových stránkách www.stavex.cz/rodinne-domy/nizkoenergeticky/ získáte více detailů o výhodách pořízení nízkoenergetického domu a ve fotogalerii naleznete již realizované rodinné domy. Pro lepší orientaci si prohlédněte i ceník staveb. Montovaná dřevostavba je nejvýhodnějším typem bydlení, jejíž pořízení je cenově přijatelné a náklady na vytápění velmi nízké. Vůně dřeva, ekologičnost a rychlost výstavby jsou další výhody, které by vás měly ihned přesvědčit o pořízení tohoto typu bydlení. Tak na nic nečekejte a investujte do nízkoenergetické a ekologické dřevostavby.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55