Tipy pro kvalitní péči o nohy

Péče o nohy je důležitá nejen při nastalých komplikacích, ale zároveň je samozřejmě vhodné takovýmto problémům předcházet. Odel Laboratories, s. r. o, Vám proto nabízí kvalitní výrobky pro pedikúru, a to jak pro profesionály, tak pro domácí použití.

Přístrojová pedikúra pro profesionální salóny

Odborné ošetření nohou je (nejen) v případě přetrvávajících komplikací velmi důležité. Přístrojová pedikúra, tedy speciální vysokoobrátkové přístroje s frézami, a proškolený personál jsou garancí pozitivních výsledků. Pro ošetření nehtů (tvarování, zarůstající či zdeformované nehty atd.), na otlaky, kuří oka, mozoly i zrohovatělou kůži, ale i pro diabetické pacienty se tak jedná o vhodné řešení. Pokud se zajímáte o zkvalitnění péče o nohy, přístrojová pedikúra na Profi-Pedikura.cz Vás jistě zaujme.

Screenshot - 21.3.2014 , 12_07_06

 

Z této oblasti Vám v každém případě můžeme doporučit už na tomto místě výrobky značky hadewe. Tato prvotřídní zařízení, která jsou díky mnohaleté tradici známa v mnoha zemích Evropy, mají hned několik patentových řešení, jsou spolehlivá a zároveň prakticky nenáročná na údržbu. Přístroje na manikúru a pedikúru hadewe Vám navíc nabízíme se zárukou 24 měsíců!

Domácí pedikúra s kvalitními bruskami a nástroji

Péči o nohy je samozřejmě nutné zahájit již doma. V současné době máte rovněž pro domácí použití na výběr z mnoha špičkových výrobků. Doporučit Vám kupříkladu můžeme elektrické brusky na manikúru a pedikúru Bausch, které jsou vysoce kvalitní, a to i díky silnému motoru nebo možnosti dokoupení mnoha rotačních nástrojů. V každé domácnosti by pochopitelně neměly chybět ani prvotřídní kleště a nůžky na nehty, případně různé přípravky a krémy pro zdravé nohy (např. přípravek Chytrá houba či regenerační krém Yards).

Screenshot - 21.3.2014 , 12_07_48

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55