Má vaše miminko bolesti? Ulevte mu

Pokud se narodí miminko, je to pro každou maminku ale i otce nádherná zpráva, jelikož právě oni dokázali stvořit zcela nový život. A samozřejmě s jejich potomkem jsou spojeny nejenom všechny radosti, ale také všechny starosti, a to hlavně s ohledem na jeho případné problémy a nemoci. Co je to nejčastější, to jsou bolesti bříška u novorozenců. Ostatně více lze zjistit na webu detskekoliky.sk. Často se totiž jedná o několik stejných příznaků, což zároveň vede k tomu, že to způsobuje pouze jeden jediný problém. A i ten jde naštěstí řešit, a to poměrně snadno.

Malé děti nemusí umět zpracovat laktózu

A tak jakmile se malý človíček dostane na svět, rázem je pro něho všechno zcela nové, a jeho organismus si tak musí zvykat na novou stravu, než byla ta, kterou dostával ještě v maminčině bříšku. A protože základem stravy je mléko, mohou nastat problémy. A těmi je trávení laktózy, které ne vždy může probíhat správně. Ostatně o této problematice čtěte více, a to hlavně v případě, že jste taktéž v období těhotenství. Tento problém je totiž u novorozenců poměrně častým jevem, a tak je dobré vědět, co dokáže způsobit, a jak mu samozřejmě zabránit, popřípadě také předcházet.

Pomohou bakterie

Ačkoliv to může znít sebevíc neuvěřitelně, co vašemu miminku může chybět, to není nic jiného, než bakterie. A tak jakmile mu je dodáte, jeho organismus začne danou laktózu trávit mnohem lépe, a tak zmizí bolesti břicha, které jsou tím největším příznakem. A jsou to bakterie mléčného kvašení, které v tomto ohledu pomáhají, a to velmi dobře a účinně. Přitom stačí jejich aplikace ve formě kapek. A tak i vaše miminko, a samozřejmě vy s ním, můžete daný problém velmi snadno překonat, a nemusíte se tak bát dávat mu další dávky potřebného mléka, jelikož bez něho se v tomto věku zaručeně neobejde. Nyní již i vy víte, jak na to.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55