Účinné ochranné prostředky? Moderní pepřové spreje!

Necítíte se bezpečně, když musíte být mimo domov i za tmy? Potřebovala byste nějakého spolehlivého ochránce? V tom případě jsou následující řádky určeny právě Vám. Aktuálně totiž lze využít celou řadu kvalitních prostředků osobní ochrany.

Branse 4

Kde si pořídit účinné obranné prostředky?

Spolehlivé obranné prostředky dnes nabízí mnoho prodejců. Tak například v internetovém obchodě Branse.cz naleznete skutečně mnoho takových výrobků, počínaje pepřovými spreji a sprejovými svítilnami a profesionálními zbraněmi konče. Právě pepřové spreje lze v současné době nalézt v kabelce nejedné ženy, neboť i přes svou spolehlivost potenciálního útočníka vážněji neporaní, Vás ale samozřejmě dokáže účinně ochránit.

Navíc platí, že je aktuálně k dispozici velmi pestrá nabídka těchto prostředků osobní ochrany – přehled pepřových sprejů Vám to koneckonců dokáže. Za všechny zmiňme již zde alespoň velmi efektivní pepřové spreje KO JET, které obsahují 11 % účinné látky Oleoresin Capsicum a dokonce je používá i Policie České republiky. Jestliže tedy hledáte skutečně spolehlivou ochranu, jež Vás navíc nebude stát horentní sumy peněz, pepřový sprej KO JET je výtečným řešením. Ne však jediným…

Sprejové svítilny – pomohou Vám hned dvakrát

Už jsme naznačili, že pepřových sprejů aktuálně existuje více druhů. Mezi nejzajímavější varianty nepochybně patří tzv. sprejové svítilny. Proč právě ty? Jak už je patrné z názvu, kromě samotné směsi, jíž lze nastříkat útočníkovi do očí, jsou tyto prostředky osobní ochrany vybaveny supersvítivým LED světlem, které Vám navíc dá větší přehled o situaci, za to útočníka značně dezorientuje a vyleká. K nejúčinnějším druhům přitom patří sprejové svítilny TORNADO, jež obsahují dokonce 15 % Oleoresin Capsicum. Opět se tedy jedná o efektivní variantu!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55