Dívčí pokoj v romantickém stylu

Vytvořit okouzlující dívčí pokoj jako z pohádky není tak obtížné, jak by se mohlo na první pohled zdát. Chcete-li svou malou princeznu překvapit pokojíčkem v romantickém stylu, pomůže Vám. Inspiraci jsme čerpali v internetovém obchodě Bella Rose, který se specializuje na bytové doplňky v romantickém skandinávském stylu.

Na úvod bychom měli přiznat, že chceme sice zařizovat dívčí pokoj, ale většina našich redaktorek se při výběru obrázků ke článku shodla, že v takovém pokoji by klidně spala taky, a to bez ohledu na věk. Pokud tedy i Vaše srdíčko při pohledu na skandinávský design či Provence styl zaplesá, rozhodně se nemusíte stydět. Stejně jako dívčí pokoj v něm můžete vyzdobit celý dům.

Zdroj: Bella Rose

Zdroj: Bella Rose

Pro nový vzhled pokojíčku nemusíte pořizovat kompletně nový nábytek. Stačí zvolit pár chytrých doplňků. Největší proměnu pokoje způsobí vzor bytového textilu. Ať už jsou to polštářky, sedáky na židle, závěsy či povlečení – to vše má v dívčím pokojíčku své místo. Nejprve je tedy potřeba vytvořit postel jako pro princeznu. V tomto případě platí, čím více polštářků, tím lépe. Mezi výrobci skandinávského povlečení jsme narazili na PipStudio. Povlečení z této dílny je pro dívčí pokoj jako dělané. Přesvědčte se sami. Se stejným vzorem můžete pořídit i župánek pro domácí lenošení. No to nemá chybu, co říkáte?

 Když vyměníte povlečení, přidáte pár polštářků, přicházejí na řadu drobné dekorace. Do ramantického dívčího pokoje by jistě mohly patřit svíčky, ovšem pokud zařizujete pokojíček malé dívenky, zvolte ve stejném duchu raději květináčky či vázy. Nebo pořiďte vaší slečně sadu, díky které si vytvoří vlastnoruční obraz podle čísel.

Chybět by ale rozhodně nemělo zrcadlo. Ideálně hodně velké a ve starém rámu. Vintage prvky a starobylý nádech laku dodá rámu až magickou moc. Velmi krásným doplňkem na stěnu mohou být drátěná srdce na fotografie a poznámky. I ty můžete vybírat na www.bellarose.cz.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55