Objevte úžasné gravírované poháry a originální náhrdelníky

Každá svatba má být nezapomenutelná. A ta vaše bude, pokud si necháte zhotovit speciální broušené či gravírované poháry, které vám tento nádherný den budou navždy připomínat.

vyrp11_851pohare-26

Jistě, můžete na své vlastní veselce pít z obyčejných sklenek na víno, jaké budou mít i ostatní hosté. A nebo si také můžete nechat zhotovit jedinečné poháry, na které si necháte vyrýt vaše jména, datum sňatku a k tomu třeba symbol propojených snubních prstenů. Takové sklenky vás dojmou a víno z nich hned bude chutnat lépe – nemluvě o tom, že si je poté můžete vystavit do vitrínky a každé ráno si při pohledu na ně připomínat, jak překrásnou jste měli svatbu.

Vyberte si to pravé

Stejně jako jste si jistí, že si berete toho pravého (nebo tu pravou), musíte si být jisti, že i sklenky, ze kterých pijete, jsou skutečně ty nejlepší pro vás. Ano, je to detail, ale o detailech je přece celá svatba. My pro vás zabezpečíme gravírování svatebních pohárů a přizpůsobíme se všem vašim přáním. Na výběr je široká paleta textů, písem i znaků, vše záleží jen na vás. A můžete to brát třeba jako symbol vaší vzájemné lásky, který budete mít vždy na očích.

Krásný šperk krásné ženě

Podobně jako originální poháry, nabízíme svatební náhrdelníky a sety pro nevěsty. Ať už je to rockerka tělem i duší, něžná víla nebo zkušená žena, která už ví, co chce – každá se ve svůj svatební den mění v princeznu, která potřebuje doplnit dokonalé svatební šaty i lesklým náhrdelníkem a sponou do vlasů. Nezáleží přitom, jestli touží po spoustě blyštivých kamínků nebo volí raději střídmost a jemnost. Každý náhrdelník si najde svou paní – a když si vzájemně padnou do oka, je jasné, že v Den D bude tak nádherná, že i ženich zůstane užasle zírat s otevřenou pusou. A svatba se tak stane naprosto nezapomenutelnou.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55