Neinvazivní metody omlazení jsou stále oblíbenějšími. Méně se těchto zákroků bojíme z důvodu bolestivosti, ale rovněž nemusíme mít obavy z fatálních následků, které vídáme po nepovedených invazivních zákrocích. V neposlední řadě jde o metody méně finančně náročné, a rovněž vhodné i pro průběžné udržování mladistvé pleti již od středního věku.

Co byste měli vědět o radiofrekvenčním liftingu?

Jde o bezbolestnou a neinvazivní antiageing metodu, která umí stimulovat naši pleť k tomu, aby se nejlépe po opakované proceduře radioliftingu sama omladila. Působením tepla a rádiových vln totiž dojde k zvýšení produkce kolagenu v pleti, a právě on je stavební jednotkou naší pokožky. Jeho stimulací dosáhneme opět vypnutou pleť, vyhladí se drobnější vrásky, zvýší se schopnost pleti vázat na sebe vodu, a tím se omladí i díky zlepšení hydratace. Radiofrekvence obličeje je cesta k pevnější pleti bez vrásek. A přesně taková nás dělá mladšími.

Pomocník i při nevzhledném podbradku

S věkem se nám na obličeji vytváří i nevzhledný podbradek. Mnohdy je to kvůli tomu, že se nám v této oblasti nahromadí tukové buňky. Avšak ani úbytek hmotnosti nám nemusí nijak zásadně pomoci. Radiofrekvenční lifting dokáže zahřát pokožku, díky čemuž dochází rovněž k rozrušení tukových buněk a k jejich postupné redistribuci mimo ložisko původního výskytu. Podbradek je mnohdy pouze povislou pokožkou. Díky radioliftingu se stimulují kolagenová vlákna a současně se zvýší mikrocirkulace pokožky. Tím dojde k vypnutí pleti i v oblasti podbradku.

Viditelný výsledek již po prvním použití, ale opakování má smysl

Příznivou zprávou je, že radiofrekvence obličeje zanechá naši pleť viditelně krásnější již po první použití. Přesto se doporučuje pro viditelné omlazení metodu opakovat 4 až 6krát, vždy po týdnu. Následně je vhodné pleť udržovat aplikací jednou za měsíc. U mladších ročníků postačí alespoň jednu či dvakrát ročně.

Kam na kvalitní aplikaci radioliftingu obličeje?

S touto metodou neinvazivního omlazení pleti mají vynikající zkušenosti v Body Factory Olomouc. Každý zákrok trvá 90 minut. Za radiofrekvenci obličeje spojenou BF liftingem obličeje a dekoltu zaplatíte 1500 Kč. BF lifting je další skvělou metodou liftingu, která nabízí neinvazivní omlazení obličeje pomocí malé skleněné baňky.