Je vašim snem pomáhat lidem, a přestože máte vzdělání, které se sociální sférou nemá nic moc společného, chtěli byste se k této práci dopracovat? Pak je potřeba se po ní nejen poohlédnout, ale hned, nebo pak časem po domluvě se zaměstnavatelem, začít studovat konkrétní obor se sociálním zaměřením, nebo absolvovat zákonem stanovaný kurz. Jedním takovým je kurz pro pracovníky v sociálních službách. Nabízí ho vzdělávací agentura Seduca a absolvovat se dá jak v mnoha známých městech po celé ČR, tak online. Pokud jej chcete navštěvovat, je to tak odkudkoli možné.

Pojďte si „udělat“ Kurz pro pracovníky v soc. službách

Na webových stránkách https://www.seduca.cz/kontakt najdete vše potřebné ke kontaktům a spojením na vzdělávací agenturu Seduca. Korespondenční adresa a kancelář, kde je možné pracovníky společnosti zastihnout, je Komenského 1190 / 1, Žďár nad Sázavou, denně od 7 : 00 do 15 : 00 hod, nebo dle domluvy i jindy.

Kvalifikační kurz pro pracovníky v sociálních službách (rekvalifikační) s akreditací MPSV, stojí v této vzdělávací agentuře 7 300 Kč za 1 osobu. V některých případech se dá úhrada provést přes úřady práce. Obsah kurzu splňuje požadavky na odbornou způsobilost k výkonu povolání pracovníka v sociálních službách dle zák. č. 108 / 2006 Sb. sociální zákon.

Pro mnohé zájemce je velkým pozitivem, že je cena příznivá a dokonce se dá dohodnout na rozložení kurzovného na splátky. K dispozici vám bude kvalitní tým lektorů, kteří jsou ve svém oboru špičkou.

Pokud se podíváte na webové stránky seduca.cz a tento konkrétní kurz, najdete zde přehled konání v jednotlivých městech i jednotlivé online kurzy. Zpravidla probíhají jednou za týden.

Kompletní informace o obsahu rekvalifikačního kurzu pro pracovníky v sociálních službách najdete na webových stránkách seduca.cz.