Jak uspokojit manželku

Otázka jak uspokojit ženu patří v mužském světě mezi jednu z nejfrekventovanějších. Spokojenost partnerky je totiž základem spokojeného a harmonického vztahu, což je zejména v případě manželství jistě maximálně žádoucí. Mezi mileneckým románkem a manželstvím je ale propastný rozdíl, a stejně tak pokud jde o uspokojení drahé polovičky, nemusí léty osvědčené triky po čase zabírat. Jak tedy manželku i po letech překvapit a potěšit, a čím zahnat strašáka jménem stereotyp? Poradíme…

Předehra s fantazií

By: you me

V manželství mnoho mužů dostává pocit, že již není třeba ženu dobývat, a stejně tak není třeba se zdržovat s milostnou předehrou. Jste přeci manželé, tak proč se zdržovat, že? Opak je ale pravdou. Právě předehra je obvykle to, co ženy příjemně naladí do sexuálně nabité nálady.

Mnohé páry rády vzpomínají na to, jaké byly začátky jejich vztahu, zejména po sexuální stránce. Málokdy si ale vzpomenou i na dlouhé chvíle milostného dobývání, lehkého naznačování a vyznávání lásky, které jsou právě tou kouzelnou ingrediencí uspokojující a naplňující zejména ženskou část populace. K tomu, aby si žena sex užívala, nezbytně potřebuje být vzrušená, a přestože si to muži často neuvědomují, právě předehra je k tomuto účelu určena. Pokud navíc v manželství jednou za čas přijdete se zpestřením v podobě šlehačky, erotické pomůcky, nebo žhavého filmu, rutina se do vašeho vztahu nemá šanci přikrást.

Využijte toho, že se znáte

Hlavní předností stálých mileneckých i manželských vztahů v oblasti sexu je, že se navzájem již poměrně dobře znáte, a proto také víte, co na partnera platí, co se mu líbí a co ne. Zároveň opadá převážné množství studu i nervozita, což dělá ze sexu skutečně spontánní záležitost. Využijte toho a objevujte své sexuální sny a touhy co nejotevřeněji, diskutujte o nich a plňte si je – jako manželé před sebou nemusíte mít zábrany, což je velmi osvobozující. Uspokojení tajných a třeba lehce netradičních představ přitom může váš sexuální život dostat do nevídaných oblastí, které se budou jednoznačně zamlouvat vám oběma.

Buďte nápadití a zkoušejte nové věci

Podobně jako v případě předehry, i u samotného milování je nesmírně důležité nezapadat do stereotypu. Ačkoliv mnohdy budete mít nutkání nic nezdržovat a zkrátka si jen „splnit manželské povinnosti“ ke své vlastní spokojenosti, alespoň občas se zkuste přemoci a vnést do manželského sexu svěží vítr. Techniku milování máte pravděpodobně už skvěle sehranou, a tak si můžete užívat oživení v podobě sexuálních pomůcek, nových poloh nebo jen nových nevyzkoušených míst či netypického načasování. Kdy jste se třeba naposledy pomilovali těsně před odchodem na nějakou návštěvu, nebo uprostřed noci, kdy vás probudil erotický sen? A kdy jste se naposledy přesunuli z ložnice třeba na kuchyňskou linku, pračku, nebo alespoň gauč?

Nespěchejte z postele

By: Linda

Jakmile je po všem, mají zejména muži ve zvyku okamžitě přepnout, a vystartovat z postele třeba do sprchy. Podobně jako u předehry mají pocit, že už není třeba nic zdržovat, vždyť přece co se mělo stát, stalo se. Jednou za čas ale není od věci po aktu ženu obejmout, říci jí pár milých či erotických slov, hladit ji nebo líbat. Klidně tak může vzniknout i prostor pro další milostný akt, každopádně jí tím ale dáte najevo, že je pro vás výjimečná a rozhodně ji nepoužíváte jen jako prostředek k uspokojení sebe sama. Možná ji tato nová zkušenost vyburcuje i k vlastní aktivitě, a třeba to nakonec budete naopak vy, kdo bude z několika málo příjemných doteků těžit nejvíce.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55