Víte, čím okořenit svůj šatník pro nadcházející podzim a zimu?

Tak, podzim je tady. Čeká nás období, kdy se budeme halit do hřejivých svetrů, mikin, kabátků, kolem krku nebude chybět třeba šála či teplejší šátek, na hlavě slušivý kulich. Každý rok je však v módě nějaká novinka, trendy modýlek, IN barva… a my bychom si měly udělat radost a alespoň jednu věc si zakoupit. Už víte, co si pořídíte vy?

Aby vám bylo skutečně teplo

Chcete-li být trendy a přitom se cítit příjemně, neměl by vám chybět svetr nebo rolák s velkým barevným obrázkem. Je jedno, jestli si vyberete obrazce přímo vypletené ve svetru z barevných vln, nebo obrázek našitý, vyšívaný, ozdobený a zvýrazněný třpytivými flitry. V módě jsou obrazce abstraktní, ale i květiny, ptáci atd. Jestliže máte rádi volnější modely, sáhněte po některém takovém. K němu si oblečte upnuté kalhoty a kotníkové boty na podpatcích a budete opravdu na vlně moderního stylu. Takovéto oblečení nabízí např. Santoro London.

Stejně tak se můžete cítit dobře v jemné mikině. I tady volte třeba potisk nebo nášivky květin, moderní jsou i nápisy, písmena, interpunkční znaménka atd. Obléknete-li si takovou mikinu k riflím, ale i sukni, budete působit žensky, přitažlivě a uvolněně.

Doplňky Santoro outfit oživí, nebojte se jich

Velkou chybu dělají ty z nás, které se bojí zajímavých, barevných či extravagantních doplňků. Doplňky Santoro London přitom nabízí pestrou nabídku, ať už chcete kabelku, peněženku, deštník či něco jiné. Možná jste zaregistrovali, že nejen na oblečení se teď často setkáváme s různými drobnými i většími zvířaty, hmyzem atd. Populární jsou nejen zmiňovaní ptáci, ale i motýlci, postavy, obličeje, části obličeje… Santoro proto všem nakupujícím doplňky, na kterých nechybí barevné obrázky s touto tematikou.

Přivítejte podzim v novém, barevném oblečení. Uvidíte, že pestrobarevnost a výrazné obrázky vám budou zpříjemňovat náladu, i když bude právě sychravo a chladno.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55