Clip vlasy vám dodají styl

Ty z vás, které pravidelně sledujete nejnovější módní trendy, jste si jistě všimly „novinky“, která se již delší dobu drží v popředí módních trendů. Jsou jí clip vlasy – příčesky, které zdokonalí image každé ženy či dívky během několika málo minut.

clip-in příčesek

Clip vlasy – ikona nového vlasového stylingu

Clip in vlasy jsou v současné době považovány za nové módní ikony a těší se čím dál větší oblibě u žen všech věkových kategorií. Jedná se o vlasové pásy (prameny vlasů), na jejichž koncích jsou připevněny sponky (clipy) pomocí nichž docílíte řadu efektů – prodloužení vlasů, změnu stávajícího účesu aj. Stačí si jen vybrat takový příčesek, který bude odpovídat vašemu požadavku, přičemž k těm mezi ženami nejoblíbenějším patří zejména:

  • rovné a vlnité clip in vlasy,
  • clip in ofiny,
  • příčesek culík
  • a panenské vlasy ve 100% přírodní kvalitě.

Samozřejmostí clip vlasů je jejich široká paleta barev (nezáleží tedy vůbec na tom, zda jste bruneta či blondýna), délky i hustoty (nevadí tedy, že vám paní Příroda bujnou hřívu nenadělila). Pomocí těchto příčesků si hravě a především rychle vytvoříte účes podle své nálady i situace.

Proč jsou clip in vlasy tak žádané?

Clip in vlasy jsou žádané hned z několika důvodů. Především investice do jejich pořízení je jednorázová a přitom výsledek dokonalý. O přírodní clip in vlasy se navíc nemusíte nijak speciálně starat, jejich mytí hravě zvládnou klasické šampony na vlasy a kondicionéry. Pokud nejsou právě umyté (mokré), pak je můžete i libovolně upravovat, jako kdyby to byly vaše vlasy vlastní.

Clip in vlasy se nemusíte ani obávat používat každý den. Jejich kvalita se tím nesnižuje a vy si každý den můžete dopřát pocit být dokonalá. A když vás jejich nošení omrzí? Pak není nic jednoduššího než je jednoduše z hlavy sundat a vrátit se k vašemu obvyklému účesu, abyste za čas mohla být opět okouzlující a neodolatelnou.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55