Dejte svým nejbližším o Vánocích najevo, že si jich vážíte

Vánoce právem patří mezi nejkrásnější svátky v roce. Trávíme je totiž s lidmi, kteří nám jsou nejbližší a něco pro nás znamenají. Proto bychom jim to měli dát patřičně najevo. Způsobů, jak tak učinit, je celá řada. 
Obdarovat je můžete třeba originální zlatou medailí. Spoustu jich najdete například na e-shopu Pražské mincovny zlate-mince.cz. Nejmenší zlaté slitky s motivem bohyně Fortuny, jež je známou nositelkou štěstí, tu seženete v cenách již od 1500 Kč! Na výběr ale máte spoustu dalších témat a výtvarných zpracování, mezi kterými zcela jistě najdete ty, jež budou přesně vystihovat podstatu obdarovaného.

Pro štěstí, či k jubileu?

Máte doma nadšeného sportovce? Vybírejte proto v kategorii dárky pro sportovce. Najdete je po odkliknutí odkazu tipy na dárky a pododkazu dárky pro muže. V něm najdete spoustu dalších podkategorií, jako jsou dárky pro zamilované, pro štěstí či k jubileu. Na darované minci může být vyryté znamení zvěrokruhu obdarovaného, nebo třeba jeho jméno.

Medaile s vyrytým jménem

Jména na medailích a mincích se v současné době těší obzvláště velké popularitě. Naše jméno totiž v našem životě má dost výsadní postavení. V první řadě nás doprovází celým naším životem. Patří ale také mezi první slova (spolu se slovem máma), jež jsme se naučili vyslovovat. Zlatá medaile se jménem obdarovaného je zkrátka nepřenosná, patří jen jemu.

Medaile jako symbol

Ale nejenom to. U medaile svou roli hraje i symbolika. Po sportovních utkáních se s nimi na stupínky vítězů staví jen ti nejlepší. A letos o Vánocích mohou být těmi nejlepšími právě vaši blízcí nezávisle na tom, v jakém závodu se umístili na předním místě.

Pražská mincovna ve svém portfoliu uchovává všechna jména českého i slovenského kalendáře, obdarovat tak můžete doslova všechny členy své domácnosti.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55