Vibrační přístroj insportline Lotos 3D

Vibrační přístroj inSPORTline Lotos 3D je jednou z revolučních novinek, která naprosto mění zažitý způsob tréninku, posilování a zpevňování těla. Tato vibrační plošina pracuje na odlišném principu než doposud prodávané sportovní pomůcky.

S vibračními plošinami se v poslední době roztrhnul pytel a není divu! Tyto přístroje se staly oblíbenými především kvůli svým skvělým výsledkům při zpevňování a formování postavy ve  velmi krátkém čase. Na těchto plošinách totiž stačí cvičit zhruba 10-30 minut párkrát týdně (záleží na vaší současné fyzické kondici).

Vibrační plošiny jsou účinné proto, že využívají horizontálního a vertikálního vychýlení  těžiště, přičemž jsou reflexivně stahovány a roztahovány různé skupiny svalů, které mají za úkol těžiště opět stabilizovat. Obecně platí: Čím větší vibrace, tím větší nestabilita a o to větší posilování zapojených svalů. Nejúčinnější cvičení je při spojení horizontálních a vertikálních pohybů, kdy vznikají tzv. boční vibrace (jedna strana desky se zvedá a druhá klesá) a klasický vibrační pohyb (nahoru a dolů).

Skupina svalů, které posilujete při cvičení na vibrační plošině, se liší v závislosti na zvoleném cviku a intenzitě vibrací. Velmi účinné cviky jsou například na stehna, hýždě, boky, břicho, ovšem taktéž i na prsní svaly a lýtka. Vibrační přístroj inSPORTline Lotos 3D je vybaven speciální masážní podložkou s adhezními vroubky, která také prokrvuje, uvolňuje a masíruje svaly vašich chodidel, dlaní, hýždí atd., což napomáhá rychlému zotavení a regeneraci po sportu či fyzické námaze. Na vibrační plošině můžete buď jednoduše stát, nejlépe s pokrčenými koleny, nebo praktikovat klasické cviky, které najdete detailně popsány v přiloženém návodu.

Výhodou vibračních posilovacích přístrojů je použití uživatele jakéhokoliv věku, bez přihlédnutí k aktuální fyzické kondici. Vibrační plošiny taktéž mohou obsahovat již přednastavené automatické programy, které simulují různé situace, například chůzi do kopce nebo vytrvalostní trénink. Vibrační plošina Lotos obsahuje 36 stupňů vibrací, které lze stejně jako čas posilování nastavit. Průběh programu, čas a rychlost je zobrazena na LED computeru, který vibrační plošina obsahuje.

Kromě své efektivity, časové nenáročnosti a bezpečnosti má tato vibrační plošina také další přednosti, kterými jsou: podpora fyzické kondice, tvarování a zpevňování postavy, redukování celulitidy, rozproudění krevního oběhu, lymfatického systému, zlepšení rovnováhy a koordinace pohybů, zvýšení hustoty kostní tkáně a mnoho dalších.

Avšak před použitím vibrační plošiny byste si měli být jistí, že nepatříte do skupiny uživatelů s těmito kontraindikacemi: těhotenství, akutní žilní trombóza, akutní zánětlivá onemocnění, kardiovaskulární onemocnění, kardiostimulátor, umělé klouby, problémy se sítnicí, nádorové onemocnění, epilepsie, kýla, těžká cukrovka, těžké migrény, nezhojené rány po chirurgickém zákroku, nedávno implantované cizí předměty (svorky, šrouby, nitroděložní tělíska). V těchto případech se cvičení na vibrační plošině nedoporučuje.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55