Věděli jste? Hezká tvář zvýší vaše sebevědomí i úspěch!

Mezi námi snad není nikdo, kdo by byl naprosto spokojen se svým zevnějškem. Někomu vadí velikost nosu nebo jeho tvar, někomu nadměrné ochlupení tváře ať už pod nosem, nebo někde jinde, někdo se trápí červenými žilkami na lících a jiný zase velkými póry, nebo hlubokými vráskami.

Občas se stane, že se z nedostatku stane skutečný mindrák a dotyčný člověk má bohužel ostych chodit do společnosti, cítí se méněcenně, stydí se za sebe a to vše se podepisuje na jeho nesebejistém a tichém vystupování. V takovém případě je naprosto na místě vyhledat pomoc odborníků, kteří si dovedou poradit takřka se vším. Proč se trápit, když jsou zde různá řešení, jak podpořit krásu a potlačit nedostatky?!

Snadné a rychlé odstranění chloupků

Novinkou v trvalém odstranění chloupků je laserová epilace. Funguje tak, že laserový paprsek, který prochází pokožkou, zareaguje na vlasový pigment. Vlasový pigment absorbuje energii laseru a tím dojde k jeho tepelnému zničení. Je velmi šetrný, nedojde k nechtěnému poškození pokožky, cílem laseru je skutečně jen chloupek.

Vše je mnohem rychlejší a také bezbolestnější, než když se odstraňování provádělo epilační jehlou.

Nechte svou tvář připravit o vrásky

Už kolem 25. roku jsou docela patrné některé vrásky. Můžete si jich všímat především v místech kolem očí, nebo u koutků rtů, zvláště, jste-li optimisticky založení a rádi se smějete. I bručouni však vidí první vrásky… Pro změnu na čele, nebo nad kořenem nosu.

Od mládí bychom se měli snažit pravidelně procvičovat mimické svaly. Jsou to různé cviky, které působí trochu komicky, ale jsou doslova kouzelné. Stačí uvolnit rty a dělat brrr jako malé děti, když jezdí s autíčkem, nebo zavřít oči a snažit se je otevřít, ale držet přitom pevně zavřené. Taky můžete zkusit udělat krásné, dlouhé Ó s hezky protáhlou pusou. Začít je možné kdykoli, nikdy není pozdě.

Jsou-li vrásky už příliš výrazné, netrapte se jimi a s klidem se obraťte na některou z plastických klinik, které zredukují vaše vrásky, tak jako již spoustě klientům.

Je to dnes naprosto běžné. Chcete-li si sebevědomí skutečně pozvednout a cítit se dobře, najděte si bližší informace o možnostech plastické chirurgie a uvidíte, že není čeho se bát.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55