Má Váš partner malý penis? Nezoufejte! Řešení je nasnadě!

Říká se, že na velikosti penisu partnera nesejde a pokud se zamyslíme nad způsoby vzrušení a dosáhnutí orgasmu žen, tomuto rčení je třeba dát zapravdu. Samozřejmě, velmi ale záleží i na zručnosti, zkušenostech, šikovnosti a umění pomoci si nejrůznějšími sexuálními pomůckami, které nabízejí skutečně všemožné zaměření. S jejich využitím lze úd s klasickými rozměry velmi dobře “nahrazovat“, neboli úspěšně doplňovat sexuální hrátky s mužem majícím penis menších rozměrů.

Krušné chvíle s mikropenisem

By: yoppy

Muži s velmi malým penisem zažívají pocity méněcennosti, mají nízké sebevědomí a často si velmi obtížně hledají sexuální partnerky. Než se odhodlají k prvním postelovým hrátkám, stojí je to značné úsilí. Mohou trpět komplexy, cítit se neschopní a mít další přidružené potíže se spánkem, průbojností, sebedůvěrou… Existuje i speciální pojmenování, jde o tzv. syndrom malého penisu.

Možná vás překvapí, že mužů s penisem zvaným mikropenis není zase tak málo. Jde totiž o označení pro pohlavní úd, který je v průměru o 2,5 cm kratší, než je průměrná velikost penisu. Mnoho mužů se pohybuje na spodní hranici normální velikosti přirození a horní hranici mikropenisu.

Tuto odchylku lze rozlišit už velmi brzy po narození a lze ji řešit podáváním speciálních látek. Možný je i operativní zákrok, který se však v nízkém věku nedoporučuje kvůli neprokázanému dostatečnému účinku.

Sexuální hrátky a polohy, které pomohou mužům s menším penisem

Ať už jde o sex jakkoli “vybavenému“ páru, vždy je důležitá předehra. Pokud jsou žena i muž dostatečně sexuálně vzrušeni, vždy je jejich prožitek lepší, akt příjemnější a dosažení orgasmu jednodušší. Zde jsou některé polohy, které byste měli určitě vyzkoušet a okořenit jimi váš intimní život:

Oblíbená poloha “na koníčka“

Tento způsob milování mají v oblibě ženy i muži. Díky možnosti být k partnerovi čelem nebo zády nabízí dostatečný prostor pro experimentování. Žena navíc skvěle ovládne hloubku zasunutí penisu a sama si tak uzpůsobí nejvhodnější polohu, která ji nejlépe dráždí. Tady skutečně neplatí, že velikost dělá divy.

Poloha na zádech

Nebudeme mluvit o klasické misionářské poloze. Trochu jinou alternativou je, když muž zvedne ženě nohy a položí si je na své ramena. Pokud žena drží kolena u sebe, dochází k většímu tření. Nohy můžete dát i snožmo na jednu stranu – na jedno rameno partnera.

Osvědčené je i podložení zadečku ženy polštářkem. Dodržíte-li tyto instrukce, penis se dostane hlouběji a může dojít k lepšímu dosažení orgasmu.

Poloha naboku neboli poloha “lžičky”

Možná se vám bude zdát nepohodlná, ale stačí trochu praxe a rázem bude po nepohodlí. Říká se jí také poloha lžičky. Muž proniká do ženy jakoby ze zadu a tak je možné dostat se hlouběji, stejně jako u klasické polohy zezadu.

Obměnitelná poloha zezadu

Oblíbená muži více, než ženami, těm totiž někdy chybí kontakt s partnerem. Nicméně je velmi vhodná pro muže s menším penisem, protože tady jeho délka téměř přestává hrát roli. Partnerka by měla vyzkoušet, co nejvíce poloh ji napadne, nejen klasicky zůstávat na čtyřech, ale lehnout si na prsa a vystrčit zadeček, nebo být co nejvíce prohutá…

Hledáte více inspirace, co udělat lépe nebo jinak? Zkusit můžete například tyto sexuální polohy pro muže s malým penisem.

Soutěživí muži… ztěžují si celou situaci sami?

Nicméně drtivá většina mužů připouští, že velikost penisu řeší především oni sami mezi sebou, panuje mezi nimi soutěživost, snaží se vzájemně trumfnout, ale problém v posteli kvůli velikosti penisu nepociťují. Je normální, že se v hospůdce u piva probírá nejen fotbal, ale i to, kdo kolik vydrží, jaké “nádobíčko“ má kdo v trenýrkách a kolik žen už obšťastnil.

Velikost penisu je přitom ovlivněna mnoha faktory. Svou roli sehrává nejen dědičnost, ale kupříkladu i národností rozdíly. Nejlépe obdařeni jsou dle studie z roku 2012 muži z Konga. České ženy nicméně mnohem více ocení velikost našinců, nebo těch, kdo mají přirození podobně velké.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...