Svatební den je jedinečný a stejný by měl být i svatební dar. Víte, jaké jsou možnosti?

Máte ve své blízkosti pár překypující láskou, který se rozhodl zpečetit svůj společný život svatbou? V tom případě zřejmě řešíte dilema, co by bylo ideální či vhodné věnovat jim jako svatební dar. Darovat peníze je sice užitečné, ale zvolíte-li správný dar, budou z něj mít obdarovaní bezesporu větší radost a bude jim připomínat jejich krásný krok do života.

Ideální dary do domácnosti, k dekoraci i na denní užití

Parádní svatební dary najdete na internetových stránkách Darek.cz. Vybírat můžete z originálních i praktických předmětů, které využije každý pár. Vynikajícím příkladem je třeba barometr s teploměrem a vlhkoměrem. Jde o luxusní interiérový dárek, jenž je vyroben z kvalitního masivního dřeva, je mechanický a stane se krásnou dekorací kuchyně, chodby, haly či jiného prostoru. Jsou-li vaši přátelé vyznavači klasiky, tohle je určitě předmět, který jim udělá radost.

Hledáte-li spíše něco s dávkou humoru i praktičností, zajímavou bude bankovka 500 eur ze zlata, zasklená do tmavého rámečku z kvalitního dřeva. Jde o bankovku ve skutečné velikosti z 24 karátového zlata, nechybí jí propracované detaily a je unikátním kouskem, hodícím se do obývacího pokoje, pracovny, ložnice či třeba odpočinkové místnosti.

Jestliže mají budoucí manželé v oblibě cestování, nebo si pořídili nový domov, radost jim udělá smaltovaná tříbarevná cedule o rozměru 60 x 30 cm. Název ulice na ceduli ponese jméno vašich přátel, stačí zadat vámi požadovaný text. Jde o precizní práci, kvalitní zpracování a celkový dojem je jedinečný.

Na webových stránkách Darek.cz nabízíme originální dárky hodící se nejen jako svatební dar, ale i mnohé ke svátku, narozeninám, výročím… Navštivte je a nechte se inspirovat, zajisté si vyberete překvapení, které bude s nadšením a radostí dávat a obdarovaného překvapíte i potěšíte.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55