Jste soutěživí? Vyhrajte s Refundo.cz poukaz na nákup do Tesca za 2 000 Kč a mnohé jiné.

Patříte-li k těm, kteří se rádi zapojují do soutěží a zkouší vrtkavou Štěstěnu, snažíte se výhrou ušetřit nějakou tu korunu, nebo jste prostě duší hráči a hry všeho druhu jsou vám jednoduše blízké, zapojte se do zajímavé soutěže, jež pořádá společnost Refundo.cz. Výhry potěší ženy i muže bez rozdílu věku a obohatí váš rodinný rozpočet.

Jak soutěž funguje?

Společnost Refundo.cz patří k těm, které svým uživatelům vrací část peněz z nákupů provedených u známých a vyhledávaných prodejců, s nimiž spolupracuje.

Stačí, když se zaregistrujete do soutěže a budete se snažit stát nejaktivnějším členem služby Refundo.cz. Čím dříve hru začnete, tím vyšší náskok před ostatními získáte.

Body budete sbírat dvěma způsoby:

  • 10 bodů je odměna za to, že přivedete nového uživatele a zaregistruje se prostřednictvím vašeho odkazu na Refundo.cz, následně potvrdí svou registraci.
  • 1 bod získáte za každého návštěvníka, jenž navštíví stránky Refundo.cz přes váš odkaz.

Bonusy navíc zároveň získá každý zapojený uživatel navíc za doporučení, a to v podobě peněz připsaných na jeho uživatelský profil. Peníze lze následně zaslat na bankovní účet.

Propagujte, seznamujte, informujte

Oslovit své známé je přitom velmi jednoduché, spolehlivě vám poslouží sociální sítě jako Facebook, Google+, Twitter a další. Použít se dá i e-mailová komunikace, kdy své známé seznámíte se službou Refundo.cz a připojíte váš partnerský odkaz, abyste došlo k započítání bodů. Máte-li své webové stránky, blog, profil kdekoli na webu, propagujete Refundo.cz. Uvidíte, že během pár dnů získáte spoustu bodů.

Zapojte se co nejdříve a umístěte se na některém z prvních 10 míst

Soutěž probíhá až do 18. června 2015 včetně. Uživatel s nejvyšším počtem bodů vyhraje poukaz na nákup v Tescu ve výši 2 000 Kč. Druhé místo obdrží poukaz v hodnotě 1 000 Kč, 3. místo poukaz na 600 Kč a 4. – 10. místo poukaz za 200 Kč. Odměny lze uplatnit ve všech prodejnách společnosti Tesco kdekoli po České republice.

S Refundo.cz nejenže získáte zpět část peněz za nákupy, ale navíc dostanete příjemnou odměnu za nově příchozí členy, jež přivedete. Využijte možnost soutěžit a zapojte se ještě dnes.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...