Rezervace místa v restauraci? Odteď rychle a jednoduše.

Představte si, že plánujete navštívit oblíbenou restaurace, ale nevíte, jestli v ní bude volno. Nebo chcete navštívit novou restauraci a nevíte, zda jestli je kuřácká. Nemáte na podnik kontakt a nevíte, co dělat. Chytrá aplikace Restu.cz přináší jednoduché rezervování místa v restauracích po celé České republice.

Návštěva bez starostí

Chcete-li si užít klidné odpoledne s rodinou, zábavný večer s přáteli v oblíbené restauraci, nebo se narychlo chystáte vyrazit si s kolegy, ale nemáte čas si telefonicky domlouvat hodinu a stůl, můžete využít této aplikace a zarezervovat si přes internet svoje místo.

Pokud zavítáte do cizího města, které neznáte, můžete si přes Restu.cz jednoduše vyhledat například restaurace Olomouc, a podle praktického hodnocení uživatelů si vybrat přesně tu, která se vám bude nejvíce líbit.

Jednoduchá a praktická rezervace

Rezervační systém je velmi přehledný a také intuitivní. Takhle už nemusíte zdlouhavě prohledávat každou ulici, ale přehledně si prohlédnete například všechny restaurace Brno, do kterého jste třeba právě dorazili, a které příliš neznáte.

Po výběru restaurace se objeví přehledný registrační formulář, ve kterém si navolíte den vaší návštěvy, hodinu, ale i počet osob, aby obsluha věděla, jak velký stůl pro vás zarezervovat. Zároveň nastavíte i jak dlouho plánujete zdržet se v restauraci.

Celkový přehled vám také ukáže základní informace, jako jestli je restaurace kuřácká, či zda je v ní zrovna volno. Neustále budete ve vzájemné interakci se systémem a restaurací, protože do deseti minut od objednání vám přijde email, který potvrdí vaši rezervaci.

Za rezervaci nic neplatíte, a pokud se navíc rozhodnete registrovat, budete s každou rezervací sbírat kredity, které se promění ve voucher na jídlo zdarma.

Zajet si do cizího města a vyhledat tam dobrou restauraci může být někdy obtížné. S aplikací Restu.cz si díky hodnocení hostů vyberete na každém místě. Restaurace Ostrava nebo v jiném městě budete mít jako na dlani.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55