Podlahy z přírodních materiálů

Pokud se s partnerem již nějakou dobu domlouváte na částečné či celkové rekonstrukci bytu, pravděpodobně vás neminula otázka, jaký typ podlahy bude pro váš domov nejvhodnější a nejvýhodnější.  Zatímco partner řeší spíše technickou stránku instalace podlahy a následnou potřebu údržby, vás zajímá spíše barva a celkový design interiéru. Jediné, na čem se bez problému shodnete, je přírodní materiál, který vzhledem k dalšímu nábytků a doplňkům bude nejvhodnější. Co ale vybrat? Kromě klasických dřevěných podlah lze do interiérů instalovat také parkety, které nyní zažívají  jakési znovuzrození. V interiéru dokážou vyčarovat kouzelnou atmosféru, ale jejich instalace a údržba bývá velmi náročná a vyžaduje jistou zručnost a obratnost. Tedy v případě, že chcete byt rekonstruovat svépomocí.

Korkové podlahyjsou sice jednodušší co se pokládky a celkové údržby týče, mohou ale měnit barvu v důsledku slunečního záření a dalších zvýšených světelných podmínek. Není to sice závada technického charakteru, nicméně může tato skutečnost lehce změnit celkový ráz interiéru, což pravděpodobně nelibě neponese protějšek mužského pohlaví, ale především ženy.

Dřevěné podlahy jsou pak oproti laminátovým podlahám poměrně drahé, zato však většinou zaručují vysokou odolnost a doživotní záruku. Představa, že zůstanete-li ve stejném bydlišti po zbytek života bez toho, aniž by bylo potřeba měnit podlahovou krytinu, je pro většinu těch, kdo se rozhodli pro rekonstrukci, velice lákavá.

Veškeré informace o kvalitních podlahových krytinách můžete najít například na webových stránkách společnosti Meister – www.meister-podlahy.cz. Záruku vysoké kvality vám může dosvědčit množství partnerů, kteří se společností již řadu let spolupracují a obchodují.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55