Když dojde energie, je nadobro konec

Někteří osvícení zaměstnavatelé nabízejí možnost i částečné práce z domova. Možná i vy máte takové štěstí, že u jednoho z nich pracujete. Můžete si pak práci udělat tam, kde zrovna chcete. Nejenom doma, ale třeba i na chatě, nebo kdekoli jinde. Podobně budete pracovat mimo kancelář třeba i tehdy, když potřebujete dodělat nějaké resty. Jenže v takovém případě pozor, aby vašemu notebooku nedošla energie.

By: Daniel

Chata bez elektřiny vás může zaskočit

Je naprosto pochopitelné, že chcete pracovat venku, v přírodě, na zahradě, nebo prostě na místech, která vám jsou příjemná, kde se cítíte dobře. Neméně důležité je ale i to, aby váš notebook byl vždy pořádně nabitý, a vy jste s ním mohly pracovat, jak potřebujete. Klidně si ho pak můžete rozložit třeba na zahradě u chaty, na louce u rybníka, nebo dokonce na pláži u moře. Pro vás to znamená komfortní kancelář v jednom balíčku. Máte jenom jedno další malé, jednoduché zavazadlo na cesty. Ale ještě než si takové cestování dopřejete, ujistěte se, že vaše baterie do notebooku je maximálně nabitá a vykazuje plnou funkčnost. Bez toho to totiž nejde. Není nic horšího, než když na chatě zjistíte, že baterii jaksi došla šťáva a vy nemáte kde ji nabít. Některé chaty mohou být totiž i na opuštěné samotě, kde není elektřina. Potom máte smůlu. Než dorazíte do civilizace, neuděláte s tím vůbec nic. Také první signály o tom, že se baterie brzy vybíjí, by pro vás měly být znamením, že je třeba baterii vyměnit.

Pečlivá kontrola před cestou je důležitá

Další důležitou věcičkou, kterou byste neměli nikdy podcenit, je nabíječka na notebook. K čemu vám bude užitečný vybitý notebook bez nabíječky. Hádáte správně, naprosto k ničemu. Proti takovým situacím je jediný lék: ještě před ním, než kamkoli odjedete i se svojí kanceláří si pečlivě překontrolovat, jestli váš notebook je dostatečně nabitý a jestli jste si s sebou přibalili také funkční nabíječku. Jakmile jsou s baterií či nabíječkou problémy, nejlepší je obojí včas vyměnit za nové.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55