Proč investovat do elektronické cigarety?

Že klasické kouření vyšlo už před časem z módy, o tom snad nikoho přesvědčovat nemusíme. Jenže toto konstatování Vám zřejmě nepomůže s tímto zlozvykem nadobro skoncovat. Přesto se nabízí zajímavé řešení, a to v podobě elektronických cigaret.

Emotion1

Elektronické cigarety a e-liquidy – kuřte zdravěji

Kouření zabíjí. To není žádná novinka. Tomuto nebezpečnému zlozvyku padnou každoročně za oběť miliony lidí, a nejen to. Tzv. pasivní kouření má totiž na svědomí dalších 600 tisíc lidí, z čehož je až jedna třetina dětí. Přestat je tedy více než záhodno. Jenže to není tak jednoduché. V posledních letech je však k dispozici zdravější varianta kouření. Proč tedy elektronickou cigaretu alespoň zvážit?

  • Zdraví: samozřejmě nejdůležitější aspekt, jak je ostatně patrno z výše uvedeného. Elektronické cigarety sice obsahují nikotin, tedy návykovou látku, která je sama o sobě toxická, lze si ji ovšem dávkovat. Nehledě na to, nejnebezpečnější látky při klasickém kouření vznikají spalování tabáku a cigaretového papírku. Přečtěte si proto více (nejen) o zdravotních výhodách elektronických cigaret a rozhodněte se sama.
  • Příchutě: zatímco u klasických cigaret nemáte tolik možností, co se příchutí týče, tzv. e-liquidy neboli náplně do elektronické cigarety Vám přinášejí další klad. Existují totiž v mnoha rozmanitých variantách. Stačí si tedy prohlédnout jednotlivé e-liquidy a vybrat si.
  • Zápach a vzhled: každá kuřačka nám dá jistě za pravdu, že zápach oblečení i vzhled pokožky jsou dalšími negativními faktory kouření. I tento problém ovšem řeší elektronická cigareta.
  • Šetrnost: důležitější než peníze je v tomto případě zdraví, nicméně jako další motivační prvek mohou pomoci i finance. A platí, že můžete ročně ušetřit několik tisíc korun. Ba co více, zaplatit méně lze již při samotném nákupu, třeba v e-shopu Emotion.cz!

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55