Povlečení z bavlněného saténu a další výbava do domácnosti

Zvažujete nákup povlečení z bavlněného saténu? Stále ve Vás však „hlodají“ pochybnosti? Potom čtěte dále. V našem článku se dozvíte, že do povlečení bavlněný satén se rozhodně investovat vyplatí. I tak ovšem můžete zvážit rovněž další materiály.

V současné době lze interiér vybavit mnoha nejrůznějšími výrobky, které potěší hned několik smyslů najednou. Tak kupříkladu pro potěchu zraku i hmatu si můžete pořídit bavlněné či krepové povlečení, Jersey nebo froté prostěradla a přikrývky do ložnice, přičemž do koupelny se Vám zase budou jistě hodit osušky a ručníky. V těchto oblastech máte aktuálně rozhodně z čeho vybírat, dodejte tedy svému interiéru originální „look“.

Dbejte na to, aby na ušití povlečení byly použity kvalitní průmyslové nitě, jedině tak vydrží časté praní a bude déle vypadat jako nové.

Bonatex 1

Povlečení bavlněný satén – výhody a nevýhody

Povlečení z bavlněného saténu je jistě jednou z nejpopulárnějších variant současnosti, když je často uváděno jako nástupce bavlněného povlečení. A rozhodně je to pravda. Povlečení bavlněný satén je totiž nejen vyrobeno z vysoce kvalitní bavlny s jemným povrchem, ale zároveň prochází procesem mercerace, což se pozitivně promítá do jeho vlastností.

S povlečením z bavlněného saténu tak získáte produkt, který je hebký i jemný a ještě k tomu oplývá zvýšenou pevností, takže Vám doma vydrží celá léta. Velkou výhodou tohoto druhu povlečení je navíc ochrana proti nepříjemným teplotám. V zimě Vás tedy zahřeje, v létě zase oceníte jeho chladivé účinky. V podstatě jedinou nevýhodou povlečení bavlněný satén je jeho vyšší cena. Za kvalitu si je nicméně nutné připlatit, to platilo vždy a všude a koneckonců to platí neustále.

Další varianty – Jersey či krepové povlečení

V této oblasti máte ovšem na výběr i z dalších variant, nejen bavlněné povlečení totiž přinese do Vaší ložnice krásu a kvalitu. Takové krepové povlečení Vás dostane svou jakostí i atraktivním vzhledem, Jersey povlečení je zase opravdu pružné a velice prodyšné. Do ložnice se Vám ovšem jistě budou hodit rovněž froté a Jersey prostěradla, nejrůznější přikrývky a do koupelny již zmíněné ručníky a osušky. Výbava do domácnosti zkrátka v současnosti dává prostor Vaší fantazii.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55