Co chybí na vaší zahradě? Určitě bazén

Také se těšíte na léto, kdy zchladíte své tělo v příjemné vodě bazénu? Lépe než na plovárnách a přírodních nádržích se však budete cítit u bazénu vlastního. A pokud nad ním také uvažujete, máte na výběr ze dvou hlavních typů. Jedním z nich jsou samozřejmě poměrně levné, a díky tomu také oblíbené nadzemní bazény, nebo můžete sáhnout hlouběji do kapsy, a mít na své zahradě bazén zapuštěný. V tomto ohledu však záleží plně na vašich prioritách, a každé řešení má své pro a proti, a je tak čistě na vás, jak se nakonec rozhodnete.

productImage.php

Bazén si zaslouží náležitou péči

Jakmile bazén stojí, nezbývá nic jiného, než ho napustit vodu. Tu samozřejmě můžete bezu problémů využívat celý rok. Je však nutné se o ni náležitě starat, aby vydržela vždy perfektně čistá, a nenacházely se v ní nepříjemné mikroorganismy. K tomu vám dopomůže bazénová chemie Marimex, které je skutečně velmi dobrým bojovníkem proti problémům, které mohou přinášet nečistoty, teplé počasí a další nepříznivé vlivy. Díky kvalitní chemii tak budete udržovat správnou hodnotu chlóru a pH, a váš bazén tak bude plně připraven na koupání.

Může koupání v domácím bazénu uškodit?

Pokud máte z použití chemie obavy, rozhodně jsou zbytečné. Požadovaná množství jsou určena tak, aby dokázaly zabít veškeré nežádoucí mikroorganismy, a zároveň nijak neublížili vám – tedy například vaší pokožce, nebo vašim očím. Vliv bazénu na zdraví je tak skutečně minimální, pokud se při používání různých látek řídíte přesně daným návodem, a vodu pravidelně kontrolujete a měříte její hodnoty. Jedině tak si můžete být stoprocentně jisti, že koupání neublíží ani vám, ani vašim dětem. A mimochodem, například hodnoty chloru jsou na veřejných koupalištích mnohem vyšší, než u vás na zahradě, což je další důvod pro to, proč nemít žádnou obavu.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55