Trendy kabelky 2013

Co aktuálně frčí v oblasti kabelek? Jaké barvy a vzory zvolit pro aktuální rok 2013? S jistotou lze říci, že rozhodně máte z čeho vybírat. Pokud tedy chcete své okolí ohromit novou kabelkou, čtěte dále.

Outfit každé ženy i dívky by byl pochopitelně neúplný bez módní kabelky, které výrazně doplňuje Vaši individualitu. Trendy se ovšem stejně jako ve všech dalších oblastech velkou rychlostí mění, proto je dobré být vždy připravena. Jaké kabelka je tedy „in“ v roce 2013? Již předem lze říci, že máte možnost vybírat z mnoha barevných kombinací i vzorů, a to jak v oblasti kožených, tak plesových kabelek.


Novakabelka 1Novakabelka 2

Kabelky pro rok 2013 hrají pastelovými barvami

Trendy kabelky 2013 jsou světlé i barevné, každopádně letí výrobky s pastelovými tóny, čili barvami jemnosti a křehkosti. Konkrétně se třeba jedná o světle modrou či fialovou, růžovou, oranžovou, zelenou či žlutou barvu. Plesové i kožené kabelky byste tedy v tomto roce měla mít právě v těchto barevných odstínech a uvidíte, že ve společnosti oslníte.

Co se týče vzorů, v letošním roce jsou „in“ geometrické vzorce jako například kostky, které dodávají kabelce originální vzhled. Frčí ovšem rovněž nejrůznější korály a kamínky, což je nutné dát do souvislosti se skutečností, že se po čase vracejí do módy etnické prvky. Pokud si tedy libujete právě v nich, letošní rok je vaším rokem.

Kabelky zkrátka k ženám patří a bez nich lze v současné době vyrazit do společnosti jen těžko. Kožené kabelky patří dlouhá léta k nejpopulárnějším variantám, nicméně na určité společenské akce se pochopitelně více hodí speciální výrobky. Třeba takové plesové kabelky výrazně doladí Vaše překrásné šaty a jejich výběru je proto nutné věnovat náležitou pozornost. Tak tomu bylo vždy a je tomu tak i v roce 2013.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55