Jarní trendy 2013

Nový rok sebou přináší tradičně i nové módní trendy, a nejinak tomu je i pro období jara 2013, které by mělo být bláznivě veselé a živé. Trendy pro toto jaro se nesou v duchu osobité hravosti, pestrých barev, výrazných vzorů i aplikací. Proto pokud chcete jít s nejnovějšími trendy, na styl upejpavé myšky rychle zapomeňte.

Pruhy a geometrické vzory

Výrazné vzory letos doslova ovládnou módní svět, a jaro nebude výjimkou. Trendy budou zejména široké pruhy, čtverce, puntíky a všemožné geometrické vzory větších rozměrů. In bude jak klasika v podobě sdružování černé s bílou, tak i pestřejší barevné kombinace – vždy by ale mělo jít o kontrast tmavé se světlou, který je maximálně výrazný.

Pestré barvy

Zmíněné pestré barvy jsou druhým hlavním hitem tohoto jara. Neonové odstíny žluté, oranžové, růžové i zelené už nyní plní pulty módních obchodů, a brzy se nahrnou i do ulic. S pestrými poutavými tóny proto aktuálně jednoznačně zabodujete. Kombinujte ale raději vždy jeden pestrý kousek outfitu s nějakým neutrálnějším, abyste nakonec nepřipomínala spíše klauna. Letošní trendy jsou totiž hodně odvážné.

Řasení, vlnky a kudrlinky

Romanticky založené duše potěší návrat volánků, kanýrků a všemožných vlnek, které vytvářejí u oblečení něžný mladistvý vzhled. S volánky se ale stejně tak dá velmi vkusně tvořit extravagance i elegance, a je proto jen na vás, jaký styl zvolíte. Každopádně volány budou in.

Kovové odlesky

Pokud vás neosloví poutavé vzory ani vykřičené barvy, můžete ještě vsadit na kovový lesk, který rovněž oslovil módní návrháře, a ti jej pro letošní jaro hojně zahrnuli o svých trendy kolekcí. Je jedno, zda půjde o kovový lesk v tónech zlaté a stříbrné, nebo sáhnete třeba po sametově modré – s kovovým odleskem budete toto jaro zářit na jakékoliv společenské události.

60. léta

Pokud si pozorně projdete výše uvedené aktuální trendy, příliš vás nepřekvapí, že toto jaro slaví velký návrat móda 60. let. Střihy zdůrazňující ženské linie, nápadné vzory, pestré barvy – tyto trendy ovládly šedesátá léta, a momentálně se nám vrací zpět na pulty butiků. Pokud tedy nevíte čím zrovna nově naplnit šatník, abyste byla trendy a stylová, inspiraci můžete hledat třeba u slavné modelky Twiggy nebo v oblíbeném filmu Rebelové.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55