Dámské oblečení k moři – inspirujte se!

Být připravena k vodě, ať už k sladké nebo slané, je dobré být celoročně. Shánět dámské oblečení na pláž a plavky v posledních hektických okamžicích před odjezdem, totiž není právě ideální.

Léto je sice ta tam, nicméně pokud ráda vyrážíte k moři, můžete si svůj šatník plážového oblečení začínat doplňovat již Emoi5nyní, neboť i jeho ceny půjdou dolů. Dámské oblečení k moři je samozřejmě obvykle pestřejší než to pánské, proto je nutné být připravena na všechny potenciální situace. Jen plavky a pár nezbytností totiž nestačí. Jistě budete chtít poznat i noční život v místě pobytu, a pak Vám nesmí chybět třeba sako nebo slušivé dámské kalhoty.

Dámská saka a trička

V horkých měsících pochopitelně nejvíce užijete dámská trička, která lze dnes koupit ve skutečně rozmanitých barvách, stylech i originálních střizích. Na procházky po pláži jich tedy jistě využijete celou řadu. A co takhle nabídka dámských triček od značek Brave Soul, Miss Sixty nebo Zara? Saka jsme již zmínili, takže ještě uveďme alespoň košile, šaty, topy či haleny, které si také zabalte s sebou. Problém přitom není, ani pokud máte nějaké to kilo navíc. Dámské oblečené XXL aktuálně existuje v mnoha krásných variantách.

Dámské kalhoty a kraťasy

U moře se Vám budou nepochybně hodit dámské kraťasy, v nichž se nebudete „vařit“ a zároveň odhalí křivky vašich nohou. Pohodlnou alternativou jsou potom 3/4 kalhoty, které jsou šik a hodí se prakticky ke všemu. Kalhoty do společnosti jsou rovněž Emoi6nezbytností, a proč ne třeba dámské rifle, jež v posledních letech opět „frčí“? Vyrazte proto na dovolenou třeba právě v nich.

Jednodílné a dvojdílné plavky

V přípravě na letní dovolenou samozřejmě nelze vynechat plavky. Ty by měly být pohodlné a měly by Vám stoprocentně sednout i vzhledově. Aktuálně jsou přitom v módě jak jednodílné, tak dvojdílné plavky, což ženám dává ještě pestřejší možnost výběru. Pokud si tedy potrpíte na originální střihy i zajímavé kombinace barev, můžete experimentovat. Dámská móda k moři a k vodě všeobecně zkrátka má co nabídnout.

 

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55