S proteinovou dietou zvládnete hubnutí bez hladovění a nervozity

Netrapte se, zhubněte bez hladovění, nervozity a žijte zdravým a šťastnějším životem bez obav z přibírání v budoucnosti. Zbavte své tělo nadbytečného tuku a mějte postavu, po jaké jste vždy toužili. Zdá se Vám to nemožné? Tak potom je proteinová dieta PROTISSIMO určena právě pro Vás.

Protissimo_header_little

 Dieta PROTISSIMO kombinuje konzumaci chutných a zdravých proteinových jídel s neomezeným množstvím zeleniny. Hubnutí není jednoduché, často se vzdáváme, protože nemáme motivaci nebo nás dieta přestane bavit. V případě PROTISSIMO na nudu a jednotvárnost můžete zapomenout. Široká nabídka jídel od snídaně ve formě omelet, koláčků, přes chutné a voňavé polévky různých příchutí a hlavních jídel od masových, rybích či zeleninových až po sladké dezerty, jakými jsou čokoládové pudinky, jahodové koktejly, vafle či tyčinky budou jistě pro Vás tím správným pamlskem. Podstatou této redukční diety není jen samotné hubnutí, ale naučí Vás pravidelně se zdravě stravovat, dodržovat pitný režim a pohybovou aktivitu. Podle Vás je to nemožné a nechcete cvičit při dietě? Ani nemusíte, v první ze čtyř fází se jakákoli pohybová aktivita nedoporučuje. Pohyb a fyzická aktivita Vám v dalších fázích jen pomůže rychleji, za cestou k Vaší vysněné linii.

Protissimo_kocka_sladke

 Základem této diety je jednoduchá a rychlá příprava jídel. Některé jsou již hotové, na výběr je možnost kombinovat více než 60 druhů jídel, chutnají opravdu dobře a ne jako práškové jídla. A co je nejdůležitější, že i po jejím skončení můžete bez obav sáhnout po sladkých pamlscích bez obav z tloustnutí. Dezerty PROTISSIMO si můžete dopřát i poté, co s redukcí hmotnosti skončíte a s úsměvem na tváři si pochutnáte na dobrotách, jakými jsou čokoládové koláčky brownies , pudinky, koktejly či různé tyčinky.

Protissimo_slider_648x310

I během Vánoc si je můžete dopřát a vyhnout se tak výčitkám, že jste přibrali a neměli jste tolik jíst. Zbavte se nadbytečných kil, které jen zbytečně nosíte se sebou a nepřidávají Vám ani ve Vašem zdraví. Třeba jen začít. Nevíte jak? Obraťte se na jednoho z odborných lékařů Centra hubnutí PROTISSIMO, které najdete na adrese www.zdravoschudnut.sk.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55