Holky krev a mlíko, pozor: Prádlo přesně pro vás!

Většina českých žen nosí špatnou velikost podprsenky. České ženy se často pyšní plnými tvary, ale v obchodě málokdy narazíte na velikost větší než 80D. A tak své plné tvary nacpeme do někdy až o tři čísla menšího prádla. Aby taky ne – speciální podprsenky pro velká prsa jsou k dostání za přemrštěné ceny a navíc v designech, které by si neoblékla ani vaše babička.

troy1095

Nosíte správnou velikost?

Celý život nosíte podprsenky stejné velikosti a jste si naprosto jistá, že je to ta správná. Pravděpodobně se ale mýlíte. Přesvědčte se sama. Vezměte si k ruce metr a přeměřte se. Jednou pod prsy a podruhé přes prsa. Podívejte se na tabulku velikostí u vybrané podprsenky a zjistěte, jak to ve skutečnosti je. Budete překvapená – zaručeně!

Tip: Na Astratex.cz u každého kousku najdete velikostní tabulku. Tak máte vždy jistotu, že podprsenka padne. Přesvědčte se sama tady.

caffelatte_bezova

Podprsenky pro plné tvary nemusí být ošklivé. A už vůbec ne předražené!

Zjistila jste, že máte ve skutečnosti o dvě čísla větší košíčky a mnohem menší obvod? Nebojte se – nejste v tom sama!

Tip: Podprsenky pro velká prsa a další prádlo ve všech velikostech najdete na Astratex.cz!

Velká prsa si zaslouží velkou pozornost. Podprsenka pro plné tvary by měla být z pevného a kvalitního materiálu, který zvládne větší zátěž. Ramínka musí být širší a ideálně vypodložená, aby se nezařezávala. Obvod by měl být pohodlný se všitými bočními kosticemi, které drží prsa na svém místě a v požadovaném tvaru. A samozřejmě by měla být krásná. Příliš požadavků, říkáte? Nikoliv!

Víme, kde pořídíte podprsenky pro plné tvary, které vás kromě výše uvedeného potěší super cenou! Ženy plných tvarů už nejsou odkázány na speciální obchody, ale obrovský výběr podprsenek ve větších velikostech najdou online! Třeba na Astratex.cz. Nevyztužené, push-upky, zmenšovací podprsenky nebo třeba bardotky – každá si přijde na své.

Netísněte své plné tvary v  malých podprsenkách a vystavte své přednosti na odiv!

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55