Maté svůj dokonalý šperk, který je vždy jako třešinka na dortu?

Ať už se chystáte na významnější událost, jako je např. svatba, se kterými se s příchodem teplých dnů „roztrhne pytel“ nebo jen do práce či na návštěvu přítelovy rodiny, vždy už několik dnů předem přemýšlíme, co si oblečeme. “Profesionálky“ si oblečení chytře zkusí pro jistotu pár dnů předem, aby nezažily šok těsně před plánovaným odchodem z domu na zmiňovanou akci a nezjistily, že je na oblečení díra, flek, nebo je po zimě příliš těsné… Často však i ony zapomenou na ten správný šperk, kterým by pyšně ozdobily svůj dekolt.

Šperky, které mají kouzlo

Možná máte svou značku, výrobce, návrháře šperků, u kterého víte, že navštívíte-li jeho e-shop, zaručeně si vyberete něco krásné.

Originální a nevšední jsou náhrdelníky s přívěšky ve tvaru obdélníků, kruhů, čtverců…, na nichž najdete různé obrázky.

Jednoduché, leštěné šperky v asymetrickém tvaru mají také stále své místo na výsluní. Jsou zajímavé, netradiční a nevědomky nutí ostatní sledovat jejich tvar a hádat, zda něco představují.

Chcete-li dodat své tváři rozjasnění nebo celému outfitu šmrnc, zvolte šperk s bílým kamínkem, zirkonem. Náušnice s tímto jasným, třpytivým zázrakem tvář ženy omladí a skutečně rozzáří.

Pokud si vyberete honosné šperky, dodají vám nádech důležitosti, respektu, váženosti, ale také přidávají na věku.

Důležité uchovávání šperků

Aby vám vaše často draze nabyté šperky dobře sloužily a vydržely ve stavu, jako nové, kupte si šperkovnici. Ta zaručuje tmu, ukrytí před sluncem, prachem a tím prsteny, náramky, řetízky a vše ostatní dobře chrání. Chcete-li být ještě preciznější, vkládejte šperky i do uzavíratelných sáčků s umělým zipem.

Kvalitní a designově různorodé šperkovnice najdete kupříkladu v kolekcích Fridrich Lederwaren. Tento německý výrobce klade důraz na chytré nitřní uspořádání a vzhled lahodící oku ženy sportovní, romantické i elegantní. Velmi praktické je, koupíte-li si šperkovnici s uchem, zvláště pokud často cestujete a své doplňky často přemisťujete.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55