IT pozice nejen pro muže

Oblast informačních technologií je všeobecně spojována především s muži. Ti se v tomto oboru více uplatňují a možná i lépe orientují, to však neznamená, že se mezi ženami nenajdou zástupkyně, které se v IT vyprofilují. A tak mnohé ženy aspirují na stejné pozice v IT jako osoby opačného pohlaví, ucházejí se o práci architekta SW produktu, Java programátora Brno, pracovníka technické podpory nebo třeba personální konzultantky, pozice určené přímo pro ženy.

Při hledání práce v IT lze využít různých pracovních nabídek zveřejněných na internetu, uvnitř firem nebo doporučených známými. Jednou z velkých zásobáren pozic v IT je personální agentura specializující se na vyhledávání zaměstnanců v oblasti IT a telekomunikací s názvem PERSPEKTIVA® CZ, s.r.o. Tato společnost poskytuje komplexní personální služby, v rámci kterých vám zkušení konzultanti pomohou proniknout do situace v oblasti IT na trhu, poradí vám, jak správně sepsat strukturovaný životopis, připraví vás na pohovor a nabídnou vám pozice odpovídající vaší kvalifikaci a zkušenostem.

Na internetových stránkach PERSPEKTIVY® CZ naleznete celý seznam nabídek práce v IT, můžete na ně tedy reagovat zasláním vašeho CV a průvodního dopisu. Personální agentura vás poté pozve na úvodní pohovor, během kterého s vámi prodiskutuje vaše profesní zkušenosti, udělá krátký rozhovor v angličtině a v případě, že splníte požadavky na kandidáta, budete pozváni na další kolo pohovoru přímo do firmy nabízející pozici. Na internetových stránkách si také můžete aktivovat službu zasílání volných míst e-mailem, abyste měli neustálý přehled o nabízených pozicích. A tak se inspirujte, prolistujte nabídky a v případe, že vás některá, jako například pozice pod odkazem www.itjobs.cz/cz/programator-brno/, zaujme, neváhejte a reagujte. Možná je tato práce určena právě vám.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55