Jaký vybrat dárek pro paní učitelku, aby udělal radost?

Konec školního roku se nezadržitelným krokem blíží a s ním také rozdávání závěrečného vysvědčení. Pro mnohé ze žáků bude právě toto vysvědčení posledním na základní škole, a tak třídu zavane nádech nostalgie na to, jak rychle jejich povinná školní docházka uplynula. Poslední školní den představuje také jedinečnou příležitost k poděkování za přípravu k přijímacím zkouškám, za spravedlivý přístup, snahu naslouchat a být oporou, jak při školních povinnostech, tak mnohdy při řešení soukromých starostí. Zkrátka třídní učitel hraje v životě žáků nezaměnitelnou roli.

Dárek pro paní učitelku na konci školního roku

Kladné vlastnosti paní učitelky či pana učitele můžete v tento slavnostní den ocenit milým dárkem. E-shopy jsou v této chvíli zaplněny nejrůznějšími upomínkovými předměty pro kantory. Pokud chcete být při výběru originální, nechejte se inspirovat aktuální nabídkou Firmy na zážitky na dárky pro učitele. Právě zde totiž objevíte dárky, které jsou neokoukané a zahřejí u srdce. Na to, že právě zážitky od společnosti Allegria potěší i toho nejpřísnějšího kantora, není pochyb. Za celou třídu můžete vaší třídní učitelce darovat například poukázku na thajskou masáž, tandemový seskok padákem nebo třeba luxusní večeři v Žižkovské věži.

Jaký vybrat dárek pro maminku?

Velký úspěch sklidí také jednotlivé letecké zážitky, které můžete vybírat zde www.firmanazazitky.cz/letecke-zazitky/. Let balónem, paragliding nebo třeba let vrtulníkem jsou jen stručným výčtem toho, co lze s Firmou na zážitky během letošního léta prožít. Na webový portál Firmy na zážitky můžete zavítat také ve chvíli, kdy potřebujete pomoci s volbou dárků pro ženy, a to ať už pro maminku, babičku nebo třeba starší sestru. Bez zbytečného stresu zde objevíte dárky k narozeninám, ke svátku, k promocím nebo jen tak pro radost.

Komentovat

Váš email nebude publikován. Vyžadovaná pole jsou označeny *

*

Můžete použít HTML tagy...


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /data/web/virtuals/30322/virtual/www/domains/ocimazeny.cz/wp-content/themes/glamour/single.php on line 55